Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Solaris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Solaris - gi toksai kažkoks UNIX, kur labai prabangus, nes viską gali, nes dar Sun sukurtas, bet gi dabar jau niekam ir neįdomu gal, nes visur tik Linux, nebent kokį labai gerą kompiuterį nusipirktum, kur be Solaris nieko nesigaus.

Tai katrie šitą daiktą išmano, tai paskui vadinami santechnikais, nes labai patyrę ir gudrūs yra. Dar čia reikia pridėti, kad išties rimta sistema, taip kad linuksistai visokie dar čia pasimokinti turėtų.

Vienok Solaris mėgėjų kažkaip nevirškina visokie, kur už BSD, nes kur Solaris, ten kažkas vis jiems šviečiasi, kaip koks sąmokslas, nes kažkokia ten System V, taip kad ne joks ne atviras kodas, nors atseit ir atvira dabar kažkaip.

Senais laikais dar buvo tokia Sun OS, kuri išties buvo visiškai kita OS, išties gi gryna BSD, tačiau kažkurioje versijoje Sun ėmė ir viską išmetė, imdama naudoti tą System V pagrindą. O gavosi jiems iš to kažkoksai labai gaidys, tai jie užtat viską paskui ilgai taisė ir kad pakabintų makaronų visiems, pradėjo aiškinti, kad patsai pagrindas tenai esąs Sun OS, o jau viskas su viskuo, kas ant viršaus - tai jau Solaris. Aišku, tais laikais niekas ant šitų makaronų neužkibo, bet dabar jau daugelis ima būna, ir nesusigaudo, tai anais makaronais ir patiki.

Prityrę kompiuterastai žino, kad nors šiais laikais Solaris ir nėra baisiai greitas, bet savo patikimumu, stabilumu ir visokiais išskirtiniais navarotais yra neprilygstamas, taip kad visokie užkietėję adminai paprastai jį ir renkasi.


Dar žr.

Yra dar ir kitų soliarių, štai kaip pavyzdžiui, toksai filmas Soliaris, o taip pat yra dar ir kažkoksai taip pavadintas troleibusas.