Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Soliaris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Soliaris arba kaip kiti užrašo tai Solaris - buvo toksai fantastinis kinas, kur Donatas Banionis išskrido į kitą planetą, o toje kitoje planetoje gyveno protingas vandenynas, kurio smegenys transliavo psichotronines bangas, nuo kurių kosminiame laive atsirado kažkokie netikri žmonės, o pas patį Banionį atsirado merga.

Turim pasakyti, kad merga buvo patraukli, bet Banionis kažkodėl ją išsiuntė į kosmosą su kažkokia raketa, bet ji ir vėl atsirado. Paskui matyt visi išvis išsikraustė iš proto, nes kiek bežiūrėjom, tai ir nesupratom, kuo viskas baigėsi.

Aišku dar čia reikia pridėti, kad filmas tai buvo pagal kažkokią knygą, kurią toksai Stanislavas Lemas parašė, tai jis daug visokių fantastikų rašydavo.

O dar pridėt reikia, kad filmą "Soliaris" sukūrė garsus režisierius Tarkovskis, kuris kūrė visokius iš proto varančius filmus, kuriuose visi išprotėdavo. Tai garsiausias jo filmas buvo Stalkeris, bet "Soliaris" gal netgi garsesnis. Tai tasai Solaris dar pakliuvo į kokį tai geriausių ir žymiausių visų laikų fantastinių filmų dešimtuką[1].


Dar žr.

Yra dar kažkoksai troleibusas, tai irgi Soliaris vadinasi. Tai dabar gi Vilniuje troleibusų daugiau nebebus, tai ir soliariai nevažinės, nes taip uždraudė valdžia, kadangi troleibusai orą labai teršia, užtat geriau kad važinėtų autobusai su dyzeliu, kažkokiais dūmais ir smirdančiomis dujomis.

O dar yra kažkoks visai kitas Solaris, kuris yra UNIX, tai jau šitas nei su vienu kitu soliariu išvis nieko bendra neturi, nors kaip kurie ir sako, kad pavadinimas tai pagal filmą buvo sugalvotas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.