Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Yshtabi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai tokia kultūringa beigi graži moteris, o kai parašo, tai net gėda skaityt...

Yshtabi - plačiai pagarsėjusi ir garsiai žinoma internetų žmogysta, moteriškos lyties. Turi blogą LJ, rašinėja Tviteryje, o dar kažkur buvom suradę jos anketą pažinčių puslapyje kažkokiam. Tai pasirodo, jinai yra lesbietė, ką apie ją seniai ir įtarėm.

Kažkokiu būdu bendrauja su Kriu ir Maumu, gal dar Nida Vasiliauskaite (daugelis ilgą laiką įtardinėjo, kad tai tiesiog Nidos pseudonimas Internetuose).

Įdomūs faktai

Yshtabi negali pakęsti Google translate vertimų. Tos neapykantos priežastis buvo ilgai slepiama, tačiau ylos maiše nepaslėpsi: kartą pabandę Google translate pagalba į rusų kalbą išversti žodį "Yshtabi" gavome vertimą "Пиздатый человек". Tai čia kas rusų kalbos nemoka, tai galim išverst - ogi tai rusiškai reiškia "Vyras su didele pute"!

Garsūs pasisakymai

Yshtabi apie Pipediją

  • Argh pramaišiui su lol
  • gyvenimas juokingesnis