Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lesbietės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Lesbietė)
Jump to navigation Jump to search
Būti lesbiete - smagu ir išdidu. Tapk lesbiete ir pasigirk, kad padarei pasirinkimą Pipedijos dėka!

Lesbietės (liaudiškai - lesbės) - analinės seksualinės konstitucijos moteriškos lyties asmenų tipas.

Lesbietėms būdinga tipinė genitalinė-analinė funkcinė disordija, kaip manoma, galimai genetinės kilmės. Psichologiškai tai pasireiškia analinės ir genitalinės savivokos sukeitimu itin ankstyvame (2-5 metų) amžiuje su vėlesniu problemos išstūmimu į pasamonę. Dėl moterims būdingos dichotomijos (vagina ir klitoris, plg su vieninteliu vyrišku falu), lesbietiškumas įgyja žymiai įvairesnes formas. Tačiau visiems atvejams būdinga tai, kad lytinės funkcijos saviidentifikavimas yra nukreiptas į analinę angą, tuo tarpu klitoriui ir vaginai priskiriant išstumtąsias analines funkcijas. Dėl būdingo lytinių funkcijų sukeitimo kyla ir tipinė lytinės orientacijos superpozicija, pasireiškianti lytiniu potraukiu moterims, kuris, eksteriorizuojant savo lytinę disfunkciją, leidžia seksualiai pasitenkinti per empatiją partnerio pojūčiams.


Lesbietės ir patriarchatas

Daugybės incelių įsivaizdavimu, lesbietės yra tiesiog labai gražios panos iš kokių tai pr0n filmų, kurios labai nori vyrų ir būtent bet koks vyras tokioms lesbietėms taptų išsigelbėjimas, ir šitaip toksai vyras iškart gautų netgi ne vieną paną, o iškart dvi, ir abi būtų jo be jokių tenai pavydo scenų ir panašiai, ir tada būtų labai daug sekso. Kitaip tariant, nukvakėlis, kuris neturi su kuo net pasipisti, įsivaizduoja, kad panos buvimas lesbiete - tai yra jam pasiūlytas seksas.

Tai toksai štai patriarchatas, kokį galima neretai pamatyti net ir šiais laikais visame gražume, paprastai rodo, kad tokiam vyrui smegenys seniai nuėjo šiknon, iškrito į klozetą ir nuplaukė kanalizacijos vamzdžiais į kažkur, iš kur jau greičiausiai niekada nebesugrįš.

Tai kad ir kaip aiškiai besakytum tokiems, isvien paprastai atsiranda kokių nors nukvakusių incelių, kurie prie lesbiečių itin kabinėjasi. Tai paskui jau, kaip neurotiška reakcija, atsiranda ir perteklius visokio vyrų nekentimo tarp šitokius kabinėjimusis patyrusių lesbiečių, o tada ir visoksai feminizmas čia įsimaišo, persimaišo ir gaunasi kartais, kada nesuprasi, kur ten mizandrija, o kur feminizmas, o kur šiaip kažkas kažką užkniso.

Vienaip ar kitaip, kad ir kokios nesąmonės čia bebūtų, tačiau lesbiečių pr0n nepaprastai gerai generuoja pardavimus visokiems specializuotiems, suaugusios paskirties internetų puslapiams.

Lesbianizmo tipologija

Bendru atveju, lesbianizmo pasireiškimai skirstomi į tris tipus:

  1. Klitorinis-analinis tipas, kada psichologiškai sukeičiamas klitoris su analine anga. Atvejis yra pasyvinis, elgesys - biseksualus, lytiniams santykiams būdinga indiferencija tarp analinio ir vaginalinio sekso.
  2. Vaginalinis-analinis tipas, kada psichologiškai sukeičiama vagina su analine anga. Atvejis yra pasyvinis, elgesys - homoseksualus, moteris identifikuoja savo klitorį, kaip falą, t.y., vyrišką lytinį organą. Lytiniams santykiams būdingas oralinis seksas, kurį pilnai gali pakeisti analinis seksas, tačiau vaginalinis potraukis yra supresuotas.
  3. Kombinuotas tipas, kada psichologiškai su analine anga sukeičiamas ir klitoris, ir vagina. Atvejis yra pasyvinis, elgesys - frigidiškas, lytinių santykių vengiama. Vienintelė priimtina lytinių santykių forma - analinė, kitos formos - supresuotos.
Atseit tipinis atvejis

Terapija

Kadangi visoms homoseksualumo rūšims ir formoms būdinga analinė kilmė, tai akivaizdu, kad ir visoms lesbianizmo formoms taip pat būdinga analinė kilmė. Todėl visiems atvejams pirminis gydymas - pratinimas prie analinio sekso su vyrais. Pratinama tuo būdu, kad lesbietė, būdama aktyviu partneriu, dulkintų vyrą, kuris būtų pasyvus partneris.

Sunkesniais atvejais lesbietėms susijaudinimą kelia tiesioginis pasiūlymas užsiimti analiniu seksu. Ilgainiui, pripratinus lesbietę prie analinio sekso su vyrais, galima pasiekti ir normalių lytinių santykių, kurie, kombinuotai (anališkai-vaginališkai-klitoriškai) jaudinant, teoriškai gali pakeisti analinius santykius įprastais ir, atitinkamai, pakeisti lesbietės orientaciją į normalią.