Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Patriarchatas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
„Niekada nėra jokio pateisinimo moters mušimui“, sakė Hitleris. Teisės moteriai būti sumuštai neturėjimas yra svarbus patriarchato bruožas.

Patriarchatas - valstybinė santvarka, visai neišgalvota ir reali, kurioje visas teises turi vyrai ir jokių teisių neturi moterys. Tai žinoma yra labai baisiai bloga santvarka, todėl feministės paskyrė savo gyvenimus kovai prieš ją. Pipedija irgi labai pasisako prieš patriarchatą, įspėjame, kad apie šiame puslapyje besilankančius patriarchus yra pranešama prokuratūrai. Tu turi vieną minutę palikti puslapį, patriarche! Laikrodis tiksi!

Tai baisiausia ir graudžiausia yra kad Lietuvoje šiuo metu vis dar yra Patriarchatas! Neįtikėtina! Ar galima su tuo taikstytis? Negalima! atsako Pipedija.[1]

Nelygybė

Brangus brandus aštuoniolikmeti Pipedijos skaitytojau! Jei neįsivaizduoji, kaip vyras gali nenorėti sekso, ir kaip gali priešintis „prievartaujančiai“ moteriai, pirmai pradžiai nustok fantazuoti, kad tave prievartauja Angelina Jolie! Realybė gali būt visai kitokia!

Moterys patriarchate yra siaubingai engiamos!

Vyrų privilegijos

Pagrindinės teisės, kurias patriarchate turi vyrai ir neturi moterys, yra šios:

 • Teisė dirbti sunkų, fizinį, sveikatai žalingą, gyvybei pavojingą darbą, pavyzdžiui, anglies kasyklose. Moterys tokios teisės neturi, jos priverstos dienas leisti saugiai namie prižiūrėdamos šeimos vaikus.
 • Teisė būti privalomai pašauktam į karinę tarnybą, karo atveju - teisė kariauti, žudyti ir mirti arba būti sužeistam, tapt neįgaliu visam gyvenimui. Moterims po patriarchato priespauda vėlgi nieko panašaus neleidžiama (žr. aukščiau).
 • Teisė būti gelbėjamiems iš katastrofos vietų patiems paskutiniems arba negelbėjamiems visai, jei ribotos galimybės. Pvz. iš skęstančio laivo patriarchate moterys ir vaikai visada bus gelbėjami pirmieji, neatsižvelgiant į jų teises, neklausiant nori to ar ne. Visi vyrai tuo tarpu bus gelbėjami tik po to, o jei nebeliks valčių – paliekami nuskęsti.
 • Teisė niekuomet neparodyti savo silpnumo, niekada neprašyti pagalbos. Vyras privalo būti stiprus ir „vyriškas“ siekdamas savo tikslų; moteris gali išridenti ašarėlę ir kaip mat eilė vyrų stos jai į pagalbą.
 • Teisė mokėti alimentus skyrybų atveju (kai jis moteriai atsibosta). Kartu su teise būti įkalintam kalėjime, jei nepasinaudos savo teise mokėti.
 • Teisė niekuomet nebūti išprievartautiems. Nes jei vyrui tenka turėti seksualinius santykius su moterimi prieš savo valią, tai niekuomet nebus užskaitoma už išprievartavimą, tik kartais! Ir visi brandūs šešiolikmečiai delfi komentatoriai iš tokio vyro labai juoksis ir nesupras, kaip galima nenorėti sekso!
 • Teisė mokėti už panelės pietus, papuošalus ir daugumą kitų išlaidų.
 • Teisė pilnai išlaikyti savo sutuoktinę!
 • Teisė būti sumuštiems ir nesulaukti jokios užuojautos. Mat patriarchijoje vyrai gali mušti vyrus, ir moterys gali mušti vyrus, tik moterys neturi teisės būti mušamos vyrų! Nes bus skandalas visuomenėje! Pasibaisėtina!

Prievarta prieš moteris

Patriarchate moterys yra verčiamos daryti eilę darbų, kurių nedaro vyrai. Pipedija prideda preliminarų sąrašą, tačiau kad atsiskleistų visas nusikalstamumo mąstas, dar reikės daug tyrimų ir analizių!

 • Išplauti indus, kol vyras dirba anglies kasykloje arba kariauja kare
 • Pamaitinti vaikus, kol vyras dirba anglies kasykloje arba kariauja kare
 • Paruošti iš darbo grįžusiam vyrui valgyti. Tai šitas Pipediją šokiravo labiausiai! Lai pats pasiruošia! O moteris gali pasiruošti tik sau! Kuo jis save laiko!

Seksualinė objektifikacija

Šitas mandras pavadinimas reiškia, kad Patriarchate, skirtingai nei kitose santvarkose, dauguma vyrų nori sekso su moterimis (Plg. pvz. komunizme labiau akcentuojama liaudies meilė partijai ir partijos meilė liaudžiai). Tai yra pasibaisėtina, ir feministės labai prieš tai kovoja. Nes moteris yra asmenybė! Kaip vyras gali norėti sekso su moterimi vien dėl jos gražių papų, kurių formas moteris paryškina atitinkama liemenėle ir iškirpte? Ir dėl gražaus veido, kurį moteris specialiai pasidažė? Ar klubų, kurių formą moteris pabrėžia aptemptais džinsais! Pipedija mano, kad tai yra skandalas, įmanomas tik Patriarchate.

Seksualinė objektifikacija neatsiejama nuo Seksualinio priekabiavimo. Užsinorėję sekso vyrai Patriarchate pradeda kabinėtis prie moterų. Vienas žymiausių tokio moterų engimo pavyzdžių yra garsi feministė Rebecca Watson, kurią kažkoks vyras pakvietė pas save į kambarį išgerti kavos.[2] Čia mažiau nuovokus Pipedijos skaitytojas galbūt dabar laukia tęsinio, nori sužinoti kas buvo toliau. Tai atsakome nenuovokuoliui, kad nieko toliau nebuvo, čia ir yra visas skandalas! Rebecca aišku nėjo pas seksualinį priekabiautoją į kambarį, nes ji ne koks seksualinis objektas! O asmenybė! Ir skandalas buvo labai plačiai nušviestas užsienio žiniasklaidoje! Tik Lietuvoje dar ne, nes čia valdo Patriarchatas! Vaje! Pipedijai baisu ir pagalvoti, kiek Patriarchinėje Lietuvoje kas vakarą merginų gali būti pakviečiamos išgerti kavos! Ir jos bijo apie tai pranešti policijai!

Šauktukai

Šauktukai yra viena svarbiausių kovos prieš Patriarchatą formų! Šauktukais reikia pabaigti didžiąją dalį sakinių! Ir rašyboje ir gyvai reikia daug rėkti! Ir kvykti! Ir isterikuoti!


AAAAAAAAAAAA!!!

AAAAAAAAaaaAAAAAaA!!!!1!! Patriarchatas!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! aaaAAAAAAAA!!!!!! ŠALIN RANKAS PATRIARCHAI!!!

Bus daugiau

Tai negalvokit kad čia jau viskas! Taip lengvai neišsisuksit, bjaurūs patriarchai! Pipedija daro tyrimus ir bus dar ir dar aprašyta apie jūsų darbus!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.