Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kristina Brazauskienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Taip atrodo ponia Brazauskienė

Liaudyje dar vadinama bufetava, o šiaip dar ne tiekos senai vadinosi Kristina Butrimiene. Šiek tiek anksčiau ji buvo Kristina Tišik. Ji gi - amžinatilsį Algirdo Mykolo Brazausko meilužė irgi paskutinioji ir antroji žmona. Kaip sako visokios gi istorijos, jinai su AMB susipažino Vilniaus sporto rūmų valstybiniame bufete, kuriame ji dirbo, dar senais gi 1972-aisiais, ir dėl to kažkas ją gi užvadino skambiu vardu "bufetava". Kažkada netyčia, matyt sukaupusi šiek tiek pinigų iš bufetininkės atlyginimo, privatizavo "Draugystės" viešbutį. Tapo AMB žmona. AMB mirė. Vat čia matyt ir išlindo gi visa bufetinė esybė, kai turėdama kuklų vieną-kitą melejoną užsimanė gi gauti amžinatilsio AMB užtarnautą prezidentinę rentą, o valdžiai delsiant ją imt ir mokėti užsiminė apie teismus visokius[1]. Dėl šio šurmulio netgi socdemai kaip tais prieš rinkimus regis nutarė viešai netoleruoti savo buvusio atamano žmonos[2], norsgi atseit ji pati to nori, bet panašu kad tai tik kažkoks reveransas [3]. Tačiau šiaip tai labai šiltas bei charizmatiškas žmogus, graži [[tarybinė moteris], neveltui AMB ją ir mylėjo, o kokia ana graži jaunystėje buvo gi galite pasižiūrėti čia [1], nuo 13 minutės ir 50 sekundės.

Politinė veikla

Sekdama AMB pavyzdžiu Kristina buvo socdemė, netgi sėdėjo Vilniuje, taryboje. Po AMB mirties jinai nuo socdemų kaip tais atitolo, matyt Algirdas Butkevičiusnachuj bus netyčia pasiuntęs. Tuomet, būdama veikli moteris, susidėju su Vytautu Šustausku (su katruo planavo rimtai draugauti) ir iš ubagų ir kitokių bičiulių vietoj Šustausko išbarstytos Lietuvos laisvės sąjungos įkūrė kartu Lietuvos prezidento sąjungą[4]. Pipedijos skaitytojas čia neturėtų juoktis, nes tai nėra anekdotas. Tai tiesiog tinkamas Algirdo Mykolo Brazausko šviesaus atminimo įamžinimas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.