Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lietuvos prezidento sąjunga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Lietuvos prezidento sąjungos logotipas visame gražume, vaizduojantis du Lietuvos paprastų žmonių naudai besiburkuojančius balandėlius - Vytautą Šustauską (kairėje) ir Kristiną Brazauskienę. Nors kiti sakosi čia įžvelgia Kristinos Brazauskienės dailutę ponišką rankytę, belaikančią už vienos vietos Vytautą Šustauską. Fantazijai gi nėra ribų.

Lietuvos prezidento sąjunga - anokia eilinė lietuviška partija, gimusi iš Vytauto Šustausko ubagų ir "Draugystės" viešbučio dividendų[1]. Vadovauja jai žvitrioji Kristina Brazauskienė. tai be abejo galinga šiuolaikinė moderni politinė jėga, padarysianti visus ateinančius Seimo rinkimus.

Tik kad nei iš šio, nei iš to nuostabaus darnaus dueto sukurta Arka staiga nei iš šio nei iš to užplaukė ant mielių ir jėmė skęsti - Kristina Brazauskienė paliko partiją kartu su visu Šustausku. Tai nutiko, sakoma, po karštos nakties, apie kurią nei Vytautas Šustauskas, nei Brazauskienė kol kas nenori kalbėti - taupo matyt siužetą kokiai televizijos šou[2]. Tad kaip te sakoma gi - nuo didelės meilės iki didelės neapykantos tik vienas stepas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.