Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Algirdas Butkevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia pavaizduotas galimai Algirdas Butkevičius.
Kaip sako gandai, čionais ne fotošopas, o tikra Algirdo Butkevičiaus rinkimų reklama, taip kad balsuokite už jį!

Algirdas Butkevičius yra socialdemokratas, vienas iš būsimų Lietuvos prezidentų, Brazausko draugas ir kažkada dar susisiekimo bei pinigų (finansų) ministru buvo, bet paskuj, kai Kirkilas susimovė, tapo LSDP priminyku ir iš ten toliau išmintingai vadovauja... Taip kad dabar jau ne tik partijai vadovauja, bet ir ministras pirmininkas patapo.

O kadaise sako, Algirdas Butkevičius buvęs kokiu tai sportininku – ar tai boksininku, ar tai imtynininku, taip kad išmano raumenį ir turi tvirtą ranką.

It Jiazus prikaltas prie kryžiaus anas čionai atrodo. Kita vertus artik "Butkevičius" pavardė ne nuo gėlių bukieto kilusi?

Beje, Butkevičius yra tikras kaimo vaikas, sakoma, mat moka pamėgdžioti įvairių gyvūnėlių balsus. Pasak Algirdo Kaušpėdo anas baubti kaip karvė moka[1], tačiau ko gero labiau ūkti kaip pelėda tipo „ohochochoooo!“, bet gal ir kaip telyčia kokia. [1]

Dargi A.Butkevičius sužibėjo kaip video-kino meno žvaigždė, nusifilmavęs Marijono Mikutavičiaus klipe kartu su žaviomis blondinėmis-gelbėtojomis Giruliuose[2]

Viena žinomiausių Butkevičiaus savybių – jo anglų kalbos pažinimas. Algis taip gerai moka anglų, kad nutarė pasigirti kaip Europos socialistų partijos kongrese, taip ir net Junesko forume. Dėja, tačiau jo talento lietuviai nepripažino. Mat, jam ant lapų buvo viskas parašyta angliškai, bet lietuviškomis raidėmis (samfing laik dys, bat in lifueinyjen). Net tokie legendos, kaip Sūrskis ir Mauzeris iš jo pasijuokė televizijoje. A vat gaila.

Kartą taip gavosi kad Algis Ramanauskas pagilino įtarimus, jog Algirdas Butkevičius iš tiesų yra tamsiųjų jėgų sukurtas prietaisas, pasiųstas Marijos žemę į Rusijos glėbį grąžinti ir visus Kubiliaus triūsus į nieką paversti...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.