Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Hipnokatinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Hipnokatino veikiamas ilgą laiką žmogus pamato maždaug tokį vaizdą. Kadangi įprastiniais atvejais žmogus pasiduoda dar pirminiame etape, eksperimentiškai toks spinduliuotės identifikavimas vykdomas, pririšus tiriamąjį prie kėdės laikui nuo 30 minučių ir ilgiau, vėlesnės liekamosios simptomatikos gydymui taikytini neuroleptikai, sanatorinis gydymas

Hipnokatinas gali įgauti gan įvairius pavidalus, kaip ir hipnorupūžė, tačiau dažniau pasitaiko praktikoje. Katės turi įgimtą savybę, prisėlinusios prie valgančių žmonių, juos hipnotizuoti, taip atimdamos maistą. Bandymas pasipriešinti - efektyviai nuslopinamas, siunčiant hipnotines bangas. Dėl to ugdytina vadinamoji paradoksali reakcija - impulsyviai spirti katei su koja.

Neabejotinai su hipnokatinu susiduria kai kurie elementai, apsiriję kokių nors grybukų ar LSD, nes po savo tripų pasakoja apie panašius vaizdus. Tad galima čia įtarti, kad su kažkokiais haliucinogenais šitas reikalas susijęs.


Kažkokia istorija apie hipnokatiną

Dar kaip pasakoja kažkokie mitai, kadaise kažkokie hipiai gaminosi markutes su LSD, tai išbėrė LSD miltukus į lėkštutę ir ruošėsi ištirpint vandenyje, bet kadangi buvo apsivartoję, tai užmiršo kuriam laikui. Tuo tarpu ant tos lėkštutės atsisėdo ir išsivoliojo katė. Taip miltukų neliko - visi susigėrė į katės kailį.

Tai negana to, kad ta katė apsilaižė ir išprotėjo, o paskui į sveiką protą nesugrįžo ir išdaužė visus indus, aptriedė tuos hipius ir taip toliau, o paskui apimta kažkokio dzen, ėmė bendrauti su visais kuo papuola, tai labai tripų ištroškę hipiai tą katę irgi laižė, nes markučių taigi neturėjo, o galų gale baigėsi tuo, kad visą tą balaganą nutraukė policija, atvykusi, nes kaimynai iškvietė dėl triukšmo.

Radę būrelį kosmosan išlėkusių hipių, policininkai iškvietė greituškę, bet kadangi ta katė vis trynėsi apie kojas, tai visi tie policininkai katę irgi paglostė. Ir aišku, irgi išskrido į kosmosą dar iki atvykstant medikams, nes gal nosis paskui tomis rankomis pasikrapštė, o gal dantis pasirakinėjo. O kai medikai atvyko, tai katė ir jiems trynėsi apie kojas, tai tie irgi ją paglostė. Ir taip pat išskrido. Tas pats atsitiko ir keliems vaizdo pasižiūrėt atėjusiems kaimynams. Tai žodžiu, paskui niekas negalėjo suprasti, kas čia atsitiko.

Paskui, kai jau susiprato, tai visi nutarė, kad katę hipiai norėjo panaudoti tyčiniam LSD platinimui tarp nekaltų gyventojų.