Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Markutės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Visiškai nesvarbu, kas bus ant popieriaus atspausdinta - svarbu tik, kad popierius buvo pamirkytas tinkamoje chemijoje. Piešinių markutės gali turėti pačių įvairiausių - ir visokių haliucinatoriškai dvasingų piešinių, ir atvaizdų iš multikų, ir šiaip kokių nors neryškių ornamentų, o kartais ir išvis be jokio ten piešinio - bile tik superforuotas, kad plėšytųsi. LSD ar panašaus chemikalo tirpale pamirkytas popierius plėšomas gabaliukais ir dedamas ant liežuvio.

Markutės - tai ne kokie nors pašto ženklai, ir visai jau ne markės, o toksai nekurių narkotinių medžiagų platinimo pavidalas. Spalvoti ir smulkiais gabaliukais plėšomi popieriaus lapeliai, superforuoti taip, kad atsiplėštų viena dozė. Taip atsiplėšta dozė užsilipinama ant liežuvio ir čiulpiama, tad greitai įsisavinama per burnos gleivinę, o taip pat ir per skrandį ir žarnyną.

Ilgą laiką visokie psichonautai buvo šventai įsitikinę, kad markutės - tai labai užtikrintas būdas, kad tokiame pavidale gausi tiktai LSD ir daugiau nieko kito, nes į tuos kelis kvadratinius milimetrus popieriaus tiesiog neįmanoma kokių nors kitų chemikalų sutalpinti, mat praktiškai visos narkotinės medžiagos veikia tik tokiomis dozėmis, kurios yra bent dešimtis kartų didesnės, negu kad tilptų ant tos markutės.

Popieriaus lapai, ant kurių markutės daromi, būna dažniausiai nelabai dideli, piešiniai gali būti ir spaustuvėje spausdinti, ir, kaip pasitaiko šiais laikais - su paprastu spalvotu ar netgi nespalvotu printeriu. Vienintelė svarbi popieriaus savybė - jis būna drėgmę sugeriantis, paprastai tiesiog sugertukas, kad galėtų būti patogiai ir lengvai išmirkytas tirpale.

Teoriškai, sąžiningi dileriai turėtų labai atsargiai ir skrupulingai kiekvienai markutei atskirai užlašinti po lašiuką tiksliai atskiesto tirpalo. Vienok kai tų markučių daug, tai dauguma nesicackina ir pamirko visą popierių iškart. O kadangi popierius džiūsta nelabai tolygiai, tai ir medžiagų būna įvairiai, kartais skirtingos markutės iš to paties lapo gali turėti keletą kartų besiskiriančias dozes, o jei dar tas lapas buvo džiovinamas pakabintas, o jei dar vienas galas šilo, o kitas šalo, todėl į pradžiūvusią pusę kažkaip daugiau prasiskverbė. O paskui nuo to ir kyla gandai, kad stiprumas prikauso nuo to, kas ant markutės nupiešta, nes iš to pat lapo viena markutė tik šiaip suveikė, o kita vat iš kito galo ne tai kad suveikė, bet ir sugrįžt į realą sunku buvo.

Labai neretai kai kurie dileriai ir pagudrauja - parduoda markutes, kurios niekame nėra mirkytos. Arba dėl vaizdo, kad priekabesni neįtartų, pamirkytos tiesiog vandenyje, kad popierius atrodytų papurtęs. Tai tokios neveikia.

Kitokie markutėse pasitaikantys chemikalai

Vienok ant markutės pakankamomis dozėmis telpa ir kai kurie kiti junginiai. Žinoma, ir tokie visiškai tiesioginiai LSD-25 analogai, kaip LSA ar ALD-52, tačiau paskutiniu metu - ir kai kurie kiti junginiai. Pirmas iš tokių alternatyvių buvo DOB, kuris ant markučių aptiktas dar gal prieš porą dešimtmečių. Tuomet labai daugelis visokių narkomanų netikėjo, kad tai įmanoma, nes galvojo, kad LSD savo poveikio stiprumu yra labai unikalus.

Su DOB yra vienas toksai įdomus įdomumas, atsirandantis dėl lėto jo poveikio: kadangi būna, kad kokios LSD markutės netolygiai pamirkytos pasitaiko, o būna kad ir šiaip niekame nepamirkytų būna, tai paskui būna taip, kad kokie nors gliukonautai nusprendžia, kad reikia antrą markutę užsimest. Nes viena nesuveikia. O antra irgi nesuveikia. Tai ir trečią užsimeta ant liežuvio. O paskui jau, kai tas DOB iš visų markučių suveikia, tai paaiškėja, kad žmogus išskrido kelioms paroms. O kartais ir suvisam. O kartais ir į lavoninę. Panašiai sulėtintai veikia ir ABDF, tiktai dar lėčiau ir dar ilgiau, plius dar su visokiomis gangrenomis, kylančiomis net ir be perdozavimo, o jau su perdozavimu - tai išvis staigiai atsirandančiomis.

Vėliau DOB išplito ir tapo įprastu psichonautų pasipiktinimą keliančiu reikalu, o dar vėliau vietoje jo pasirodė ir fentanilas, kuris LSD mėgėjų tarpe staigiai ėmė kelti paniką, nes paaiškėjo, kad nuo fentanilinės markutės labai nesunkiai galima nukeliauti į kapus, ypač jei dar esi patyręs hipis, ėdantis po keletą markučių išsyk. Negana to, neiškeliavus į kapus, labai sparčiai būna pereinama prie visokių ten kitarūšių chemijų, ypač heroino, nes išties fentanilas savo efektais bei keliamu abstinencijos sindromu daug kuo panašus. O kadangi heroino vartotojai vietoje psichonautams įprastų tripų apturi pažintį su Hera, tai šitai džiaugsmo nekelia.

Vienok paskutiniu metu situacija dar labiau prastėja: ant markučių jau atsiranda Bromo Dragonfly, pasižymintis tuo, kad psichonautą išmeta iš realybės kokiai savaitei laiko, o negana to, neretai jau po pirmo pavartojimo sukelia visokias gangrenos apraiškas. Tai dar maža to, ne taip seniai buvo išlindusi informacija, kad kažkoks neaiškus dileris iš kažkokios Belgijos per markutes jau bandė paleist iš zoologijos sodo pavogtą etorfiną, nuo katro, kad ir kokios mažos dozės būtų, per patį pirmą kartą nusibaigia netoli pusės vartotojų - elementarus perdozavimas, kurio išvengti praktiškai nepavyksta.

Dar viena problema su markutėmis yra tai, kad popierius džiūsta gana netolygiai, tad neretai dozės skirtingose to paties lapo markutėse skiriasi keletą kartų. Ir jei tai tik LSD, tai gal tai ir nieko blogo, nes tiktai tripai bus smarkesni ir stogas toliau nuvažiuos, bet kai markutė pamirkoma kokioje kitoje chemijoje, kaip kad DOB ar ABDF, stogas gali nuvažiuoti taip toli, kad paskui ims ir nesugrįš. Kiti efektai irgi pasireiškia. Itin prastas variantas su fentanilu - čia jau netikėtai galima imti ir užsilenkti negyvai.

Taip kad būkite atsargūs, vartodami markutes, nes dabar jau jūsų laukia ne tik durnynai, bet ir kapinės. Pirkite jas tik iš legalių vaistinių ir pagal gydytojų receptus!


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai gėrimai Vaifu