Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


DOB

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

DOB arba dobas - vienas iš įdomių chemikalų, pasižymi tuo, kad suvalgytas mikroskopinėje dozėje, sukelia ilgas ilgas ilgas haliucinacijas su visokiais tripais. Chemiškai DOB yra vienas iš amfetaminų, tačiau pagal poveikį panašesnis į meskaliną, o tuo tarpu dileriai visokias markutes su juo pakiša narkotripų mėgėjams vietoje LSD.

Nuo LSD poveikis skiriasi keliais dalykais - gliukai gerokai kitokie, dažnai būna šioks toks kaifas, nors ir nelabai išreikštas, o poveikiui pasibaigus - juntami atchodai, ar kaip čia pavadinti, pagirios.

Vienok didesnis skirtumas yra poveikio trukmėj: efektas nuo DOB prasideda tik praėjus kelioms valandoms ar netgi pusdieniui, tačiau jau kai įsivažiuoja, tai trunka 10 ar 20 valandų, o kartais net iki poros parų. Toksai sulėtintas ir prailgintas poveikis suveikia kaip puikūs spąstai visokiems psichodelikų vartotojams, mat šie, tikėdamiesi, kad efektas bus greitas, sulaižo vieną markutę, paskui antrą, paskui trečią... Kai nepasiseka, o jei dar dozė didoka, toksai nelaimingas psichonautas išskrenda kelioms paroms.

Kai kurie pasakoja netgi apie atvejus, kai žmonės savaitei išskrisdavo, ką visgi reikia priimti su aiškiomis abejonėmis: dobas pasižymi ryškiais toksiniais efektais, todėl daugiau, nei parą veikianti dozė kelia pavojų gyvybei. Tuo tarpu tokia, kuri savaitei nutripintų, yra bent kelis kartus didesnė už mirtiną. Taip kad dėl savaitinės trukmės tripų čia galime nuraminti jus: nebūna tokių, o jei kartais tokią dozę suvartotumėte, tai galite jaustis saugiai, nes košmarai visokie ilgai nesitęs, nes numirsite visai sparčiai ir patikimai.

Tai dar beje, irgi įdomybė yra su tais tripais: kai jie trunka ilgiau, nei kelioliką minučių, žmonės iš jų sugrįžta kiek apsunkintai. Kai tripas trunka kelias valandas, daugelis žmonių iki galo taip ir nesugrįžta. Arba sugrįžta, bet paskui savaime nusitripina be jokių psichodelikų. O štai dobas sukelia pakankamai ilgos trukmės tripus, kad po jų stogas taip ir lieka kiek pavažiavusiu. Kai kuriems pakanka vienos dozės, kad šriubikai liktų atsisukusiais nemenkai, įskaitant ir vėliau diagnozuojamą schizofreniją, o jei vienos dozės nepakanka, tai kokie 10-20 pavartojimų panašias pasekmes sukelia veik 100 procentų patikimumu.

Tiesa, naujesniais laikais jau atsirado ir dar įspūdingesnių medžiagų, kaip kad ABDF, su kuriuo palyginus, DOB atrodo dar ne taip ir baisiai, o vėlgi tas pats ABDF kartais pakišamas ir vietoje DOB, ir vietoje LSD, taip kad turėkit omeny.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai gėrimai Vaifu