Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Chemija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Chemikalai)
Jump to navigation Jump to search
 600px-Radiation warning symbol.svg.png 
Šis puslapis yra radioaktyvus!
Nepasiduokite panikai. Ramiai uždarykite naršyklę. Kreipkitės į artimiausią medicinos įstaigą.
Chemijos molekulės vaizdas pro mikroskopą

Chemija - nuodinga medžiaga, kurią pikti žmonės pila į įvairius maisto produktus, ar valgo kaip tabletes. Chemija yra toksiška, ji kenkia žmonėms ir gyvūnams, žudo gamtą ir mažina dvasingumą.

Chemijos žymėjimas

Chemija žymima dažniausiai raide "E" ir kokiu nors skaičiuku, Pvz E-235 ar E-621. Jei maisto produkte E raidžių yra daug, vadinasi ir chemijos ten prikrauta yra daug. Kuo daugiau E, tuo daugiau chemijos, o kuo daugiau chemijos, tuo daugiau nuodų, o kuo daugiau nuodų, tuo greičiau jūs susirgsite ir numirsite.

Skaičiuko reikšmė prie E raidės tiksliai nėra žinoma. Kažkur internetuose klajoja visokios lentelės, kuriuose aprašoma kurios chemijos labai žalingos, o kurios tik šiaip žalingos. Kita teorija teigia, kad skaičiukas tiesiog rodo žmonių, žuvusiųjų nuo tos medžiagos, skaičių.


Dėl ko ją deda į maisto produktus?

Dėl visko kaltas supūves kapitalizmas, kadangi visokie vertelgos tik ir ieško, kaip uždirbti pinigų, tik ir stengiasi, kaip apgauti darbo žmones, juos pavergti, nunuodyti ir nužudyti.

Prie sovietų chemijos nebuvo - tam tikras įrodymas yra tai, kad nebūdavo jokio žymėjimo ant pakuočių. Todėl visi žino, kad tarybiniais laikais gyveno žmonės laimingai, gerai ir linksmai, nes prie ruso buvo geriau, nei dabar.


Natūralūs maisto produktai

Atsvara chemijai yra natūralūs maisto produktai. Taip vadinamas tas maistas, kuriame nėra chemijos. Pvz fermentinis sūris močiutės kaime nėra chemija, nes jis yra ekologiškas.

Visi žino, kad ir narkotikai skirstomi į dvi rūšis: natūralius ir chemiją visokią. Tai tie, kurie natūralūs, tai jie didina dvasingumą ir suteikia žmonėms sveikatą ir žinias, o tie kurie chemija, tai jie žmones paverčia nedvasingais vartotojais ir nužudo.


Sintetika

Į chemiją panaši medžiaga yra sintetika. Tačiau sintetika yra daug baisesnė ir pavojingesnė medžiaga, nei chemija - nuo kai kurios sintetikos žmonės netgi išsikrausto iš proto ir tampa psichais.

Garsiausia sintetika ir chemija - tai herbicidai, cheminis ginklas, pesticidai, insekticidai, E ir narkotikai.

Dar žr.

Išties tai nėra viskas taip paprasta su ta chemija, nes tikrai yra visaip. Štai todėl čia yra tokių įdomių pavyzdžių: