Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dow Chemical

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dow Chemical - garsi kompanija, kuri gamina chemiją ir yra viena iš Big 6, o garsėja tuo, kad yra trečia pagal didumą pasaulyje chemijos gamintoja, o už ją didesnės tėra BASF ir DuPont.

Anksčiau gi Dow Chemical pagarsėjo tuo, kad pati labai smarkiai gamino tokį Agent Orange, kuris labai populiarus buvo Vietname. O dar pagarsėjo ir tuo, kad legendarinis Union Carbide yra tiesiog Dow Chemical padalinys.

O dar labai garsėjo šita kompanija tuo, kad jai priklausė toksai Rocky Flats branduolinių bombų fabrikas, kuris sodrino plutonį kažkokį ar tai uraną, tai anas radioaktyviom atliekom užteršinėjo ką papuola. Tai 1957 ir 1969 ten buvo labai dideli gaisrai, per kuriuos kažkokios plutonio žaliavos degė ir radioaktyviu plutoniu užteršė tiek teritorijų, kad iki šiol žmonės keikiasi. Dargi tarp kitko, tas vienas gaisras, kur 1969 metais buvo, tai buvo daugiausiai kainavusi industrinė katastrofa JAV, kokia tik yra buvusi. O 1967 tai šiaip katastrofa buvo, kur į gruntinius vandenis visoks plutonis pakliuvo ir vandentiekius bei upes užteršė.

O vat dar labai buvo įdomi istorija, kai krūtų implantai buvo kažkokie ten blogi, tai visokios moterys irgi bylinėjosi, kad kažkoks ten Dow Chemical padalinys jas išdūrė.

O dar buvo toksai chemikalas DBCP, kurį Dow Chemical gamino tam, kad kažkokias nematodas arba kitaip tariant kirmėles naikint, kad jos žemės ūkio negraužtų. Tai paskui paaiškėjo, kad visi darbininkai gamyklose ir šiaip visokie valstiečiai, kurie tik tą chemikalą naudojo, buvo sterilizuoti, nes pasirodo, kad čia kažkoks labai veiksmingas chemikalas, kuris padaro cheminę kastraciją.