Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Big 6

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Big 6 - taigi tokia grupelė chemijos įmonių, kurios per visą pasaulį labiausiai dominuoja, nes savo kažkokias rinkas pasitvarkiusios taip, kad viską valdytų. Tai anos šiais naujaisiais laikais dar ir į visokias GMO lenda, o senesniais laikais pagarsėjo visokio cheminio ginklo ir kitų visuomenei naudingų produktų gamyba.

Tai čia tas didžiąsias chemijos ir biochemijos bei kitokios biotechnologijos kompanijas, kurios kišasi į žemės ūkį, farmaciją ir kitokius reikalus, gamindamos visokius insekticidus, herbicidus bei kitus visokius pesticidus, jums ir išvardinam, kad būtų paprasta irgi aišku:

Tai čia jau gal ir nieko nepridėsim, nes jau čia patys atsirinksit, bet vat pavyzdžiui, kokių nors insekticidų rinkoje kaip sako, šitos šešios firmelės valdo 68% viso pasaulio rinkos, o visi kiti gamintojai, su jomis palyginus, tai jau smulkmė.

Tai čia dar reikia pasakyti, kad šitos visos kompanijos yra įdomiai organizuotos, daug padalinių turinčios ir visos atrodo nekaltai ir nieko blogo nedaro, o jei ką nors blogo kažkas padaro, tai ten vis paaiškėja, kad ne pačios šitos kompanijos, o tiktai kokios nors jų dukterinės įmonės, kurios jau uždarytos ar šiaip kur nors nusiteriojo, todėl nieko blogo čia negalime pasakyti apie jas.