Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Natūralumas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Ekologiskas.jpg  Šis straipsnis yra ekologiškas
Straipsnis nėra genetiškai modifikuotas, nėra pridėta chemijos, Rašant straipsnį naudoti atsinaujinantys energijos šaltiniai.

Natūralumas - Tai yra tokia maisto ar kt. produktų rūšis. Tikslaus apibrėžimo nėra, kiekvienas produktas turi savita natūralumo apibrėžimą. Paprastai natūralumas laikomas kai gaminant nededama jokių chemijų, gaminama su meile ir dažniausiai kuo primityviau. (pvz jei rugius pjausi su pjautuvu, o ne kombainu, tai rugiai bus natūralesni. Jei skinsi rankom - dar natūralesni)[1].

Natūralūs produktai visada yra ekologiški.

Natūralūs maisto produktai

Geriau žudyti laisvai pievoje bėgiojančius triušiukus, nei ankštam narvelyje laikomus, kadangi pirmųjų mėsa yra natūralesnė.

Mėsa Natūrali yra tada, kai gyvūnas yra laikomas laisvėje. Tačiau medžioklė nėra natūralu, nes medžiotojai yra blogi ir šaudo vargšus žvėrelius. Laisvė šiuo momentu yra suvokiama tada, kai gyvūnėlis laikomas garde kaime, bet ne gyvulių ūkiuose. Būtent iš gyvulių ūkių ir atėjo garsioji frazė:

Visa kas natūralu yra gerai, visa kas perdirbta yra blogai.

Tačiau visų svarbiausia tai yra meilė. Karvutė, užauginta ankštame narve ir nutrenkta elektra, neduos natūralios mėsos. Karvutė užauginta kaime, turinti vardą, rupšnojanti žolę ir mylinčio šeimininko nužudyta su dideliu peiliu - duos natūralią mėsą.

Taip pat labai svarbu ir ką gyvuliukas valgo. Jei gyvuliukas valgo nenatūralų maistą, tai ir pats pasidarys nenatūralus.

Jokiais būdais nebus augalai natūralūs, jei jie yra GMO! Net močiutės kaime auginti GMO vistiek bus nenatūralūs.

Parduotuvių lentynose esantys maisto produktai visi nėra natūralūs, nes auginami be meilės, tam, kad parduoti. Tačiau vistiek kai kurie produktai yra mažiau nenatūralūs už kitus. Tai priklauso nuo to, kiek produktas yra perdirbtas.

Natūralūs vaistai

Vaistai bus nenatūralūs jei:
a) Daryti bandymai su gyvūnais.
b) Yra sintetika.
c) Yra piktų farmacininkų kurti.

Natūraliais gydymo būdais laikoma viskas, kas yra nepatvirtinta tradicinės medicinos: akupunktūra, čakrų valymai, meditacija, energijos valymai i t.t. Natūraliausi vaistai yra homeopatija, kadangi ten net nėra ką perdirbti. Taip pat ir nedaromi jokie homeopatinių vaistų bandymai su gyvūnais, nes jiems ir taip duoda vandens.

Iš gydančios medicinos natūralia laikoma močiutės arbata ir šiaip visokios vaistažolės. Nes augalai niekada nekenkia: nėr ką lyginti paracetamolio ir žalčialunkio.

Natūralūs drabužiai

Čia dar mokslas nežino, nes egzistuoja toks paradoksas, kai skatinama naudoti sintetinius drabužius, nes kailiai yra nenatūralu(žudomi vargšai gyvunėliai, kurie auginami nenatūraliom sąlygom). Tačiau sintetika visada yra irgi kenksminga.

Drabužiuose ypač akcentuojamas primityvumas: rankom austas audinys bus natūralesnis, nei mašinom.

Natūralūs narkotikai

Visi žino, kad smulkintos kanapės yra geriau, nei amfetaminas. Taip pat ir heroinas yra geriau nei amfetaminas.


Nuorods iš tų skaičiukų