Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Noskoinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Įvairios noskoiną identifikuojančios raštų rūšys padeda atskirti, kokį preparatą vartojate. Pagal raides, surašyti poveikiai, kuriuos galite pasirinkti taip, kad patirtumėte kuo didesnį malonumą ir pasitenkinimą.

Noskoinas arba noskainas - labai stiprus narkotikas, prie kurio labai lengvai priprantama. Žinomas jis labai senai, ir greit išpopuliarėjo, nes yra gerokai pigesnis nei kokie opiatai. Jis gaminamas iš medvilnės, natrio chlorido, lakiųjų šarmų, ir 98 procentų vandens, kartais, pagal skonį, dedama gliukozės. Geriausia kokybė pasiekiama anksčiau minėtais ingredientais veikiant medvilninį audinį ne mažiau poros savaičių.

Paprastai noskoinas uostomas, nors kartais, siekiant sustiprinti poveikį, daromas nuoviras kuris yra geriamas. valdžiažmogių dar neuždraustas. Vartojantys noskoiną elgiasi keistai, kojos dreba, pėdos prakaituoja.

Savo poveikio stiprumu noskainas prilygsta bananadinui, tarp specifinių efektų - uoslės haliucinacijos.


Noskainas toks, koks tinka jums

Yra labai įvairių noskaino rūšių, kurios idealiai tinka skirtingiems žmonėms ir situacijoms. Dešinėje pavaizduotame paveikslėlyje pavaizduoti identifikuojantys paveiksliukai, pagal kuriuos išsirinksite, koksai jums noskainas tinka geriausiai. Žemiau pavardiname stipriausią ir populiariausią poveikį turinčias noskaino rūšis:

A. Švelni meilė - Labai stiprūs meilės ir seksualinio pasitenkinimo jausmai, ypatingai stiprus orgazmas mylintis. Patariame vartoti kartu su seksualiniu partneriu, nes taip gausite patį didžiausią malonumą.
B. Meditacinis skrydis - Geras susikaupimas, stiprus įkvėpimas, kūrybinės galios - visa tai idealiai tinka atvejams, kai reikia mokytis, susikaupti, gerai viską įsiminti ir padaryti sudėtingo mąstymo reikalaujančius sprendimus ir mokslinius atradimus.
C. Meilės skrydis - patirsite itin stiprų orgazmą su pakitusiu pasaulio suvokimu, patartina vartoti su seksualiniu partneriu. Pasaulis nušvis naujomis spalvomis, orgazmas nuo šio noskaino varianto tiesiog vizualizuojasi.
D. Energijos zona - sukelia lengvą euforiją ir labai pagreitina visas reakcijas bei darbingumą. Itin tinka transportininkams, lakūnams, kariškiams ir visiems, kam reikia greitų reakcijų, padidėjusio dėmesingumo bei galimybės likti darbingu kelias dienas be miego.
E. Sapnų vaivorykštė - leidžia patirti labai spalvingus ir džiaugsmą keliančius tripus, sukuria atsipalaidavimo pojūtį. Atraskite save ir gražiausias savo savybes su noskainu.
F. Žvaigždžių fejerverkas - sukelia labai stiprius euforijos ir malonumo blyksnius, kartu su stipriais tripais ir energijos antplūdžiu. Labai mėgstamas jaunų žmonių, leidžia ypatingai linksmai praleisti laiką.


Geriausios noskoino savybės

Noskainas pasižymi daugeliu išskirtinių savybių: prie jo nepriprantama, nebūna jokio abstinencijos sindromo, yra nabrangus ir neuždraustas, todėl jūsų už vartojimą ir platinimą niekas negalės persekioti. Efektai yra puikūs - gera nuotaika, švelnūs psichodeliniai potyriai, perteklius energijos, labai pagerėjęs, skaidrus mąstymas ir sustiprėjusi atmintis. Noskainas kelia stiprią euforiją, padeda atsipalaiduoti, o esant poreikiui - ir susikaupti. Nebūna jokio nuovargio kitą dieną po vartojimo - savijauta visada gera ir puiki.

Noskoino vartotojai visada džiaugiasi, kad atrado tokią puikią, efektingai veikiančią medžiagą, pasižyminčia tiesiog idealiu poveikiu - panašiai, kaip ir PCP, bet be jokių neigiamų pasekmių.

Noskoinas būna platinamas pavidale, analogiškame markutėms, tik ant žymiai kokybiškesnio specialaus celiuliozės-medvilnės pagrindo, o taip pat aromatizuotas įvairiais aromatizatoriais, kurie identiški natūraliems. Specialiai parinkta noskaino sudėtis būna pritaikoma tam, kad būtų kuo geriau išgyvenami tam tikros rūšies psichologiniai potyriai. Viskas jūsų didžiausiam pasitenkinimui!

Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu