Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Narkotikai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Narkotikas)
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
Tai čia vat panašiai kartais pasidaro, kai vaistukų priryji...

Narkotikai - vaistų rūšis, katra įtakoja individo smegenų veiklą. Gali sukelti nuostabius vaizdus ir dirbtinę realybę, nors kartais ir visiškai priešingai, betgi dažniausiai - tai tik priklausomybę, staigiai užmuštą sveikatą irgi žvėriškas išlaidas.

Tai aišku, kai neretas skundžiasi, kad koks nors narkomanas mašinos stiklą išmušė ir pavogė 15 litų kainuojantį magelį, tai čia irgi narkotikų pasekmė. Arba kai koks nors narkomanas prie laiptų turėklo priklijuoja panaudoto švirkšto adatą su rašteliu Welcome to the AIDS club - tai irgi suprantam, nuo ko čia viskas prasidėję.

Gi kita vertus, realas yra toks, kad įvairių narkotikų vis daugiau, o jų šaltiniai - neįtikėtinai įvairūs: ir augalai, ir grybai, ir vaistinėlės, ir vaistinės, ir dyleriai, ir netgi psichiatrai, ir net seks-šopai. Kaip ten sako patys narkomanai, kur beatsidurtum, visada galima rasti, kuo apsisvaigint.

Senesni gi žmonės prisimena, kad gražiais tarybiniais laikais nebuvo narkomanijos.


Narkotikai ir politika

Farmacininkai ir politikai labai gerai sugyvena mūsų Lietuvėlėje ir stumdo narkotikus į kairę ir į dešinę. Kaikas mano, kad politikai pas mus yra nuolat apsinešę nuo kažkokių stiprių narkotikų, nesgi narkotikų ir šizofrenijos simptomatika nelabai ir skiriasi.

Pačių narkomanų visokie narkotikai pagal poveiki skirstomi į keturias rūšis:

  • Psichodelikai - LSD, grybukai, salvia ir kt. Nuo jų būna gliukai, paaštrėja jautrumas - detalesnis matymas, daugiau girdima ir t.t., taip pat praplečiamas sąmoningumas, žmogus labiau supranta menininkus, filosofus, religijas, o neretai ir pats ima skleisti dvasingumą.
  • Stimuliantai - amfetaminai, kokainas, nikotinas, kofeinas ir kiti - skatinatys tave veikt kažką, kaip voverė rate. Dar prie šių kartais priskiriami įvairūs nootropai, katrie daugeliui panašesni į kažkokius mitus, nes išties tai nėra aiškių požymių, kad veiktų. Būdinga stimuliantams viena - anie išsunkia jų vartotoją labai staigiai, tai kitą dieną būna labai labai sunku.
  • Depresantai - alkoholis, heroinas ir kt. nuo kurių žmogus linksta į depresiją ir vangumą. Jeigu pastebėjote, reguliariai savaitgaliais vartojantys alkoholį zmonės, penktadienį, po sunkios darbo dienos, negavę savo sąžiningai uždirbto alaus bokalo, gali smarkiai įniršti (depresijos požymis - žmogus jaučiasi labai nelaimingas).
  • Anti-depresantai - prozakai ir kiti legaliai vaistinėje parduodami narkotikai, kai kurios kanapių rūšys, kurios ramina žmogų, padaro jį pohujistu ir psichotiku. Paprastai skirti įniršusiems[reikalingas šaltinis] depresuotems žmonėms, kad jie laimingesni jaustųsi.

Išeina taip, jog iš pradžių valdžia duoda žmogui ko jis nori (alkoholį - depresantą) o po to jį nuramina anti-depresantais, kad nekeltų per daug problemų. Ir galiausiai duoda cigarečių, kofeino - stimuliantų, kad šis vergas dar būtų ir darbingas. Va taip vat ir valdoma pilkoji masė, kuri tiki, jog pirkdamas legalius narkotikus, turi laisvę ir gyvena demokratinėje valstybėje.

O išties gi kai jau skirsto ne narkomanai, o medikai, tai yra daug paprastesnis skirstymas ir be jokio ten dvasingumo:

Šiuo metu žinomi narkotikai

Kai kas mano kad Pipedija irgi yra narkotikas.


Jeigu esate narkomanas, tai jums bus svarbu sužinoti, nuo kurių narkotikų jūs greičiau nusibaigsite
Narkotikai tabletes.jpg
Opioidai:
Opijus Omnoponas Promedolas Etorfinas Heroinas Morfijus Oksikodonas Salvija Tramadolas Kodeinas Narkotinas Tebainas Dezomorfinas Fentanilas Koaksilas Šyrkė PCP
Psichodelikai:
AMT DOB ABDF BZ LSD LSA ALD-52 DMT Ketaminas Meskalinas Psilocibinas
Stimuliantai:
Kokainas Amfetaminas Metamfetaminas Noskoinas Ecstasy Kofeinas MCAT MDA MDMA Šūdas (narkotikas) BZP Vyntas Sidnokarbas Levamizolas
Kiti visokie:
Nikotinas Anaša Kanapės Hašišas Bananadinas Tarenas Afinas Betelis Eteris Katas Jenkem Bazas Dimetkarbas Barbitūratai Ciklodolas GHB Anodija
Dar skaitinių:
Bintas Markutės Dyleriai Čefyras Čiujaus slėnis Nebuvo narkomanijos Vaistinėlė Abstinencijos sindromas Hera Energetiniai Vaifu