Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Prozac

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Mielos gražios prozac piliulės pradžiugins kiekvieną, kam tik nuotaika prasta

Prozac, dar žinomas kaip fluozetine - taigi populiarusis antidepresantas, kurio apsivalgę, visokie depresija sergantys asmenys paskui būna lengvai apduję, malonios nuotaikos ir niekuo nesirūpina.

Gal ir nieko būtų ypatingo, bet prozac kadais pasaulyje tapo vienu iš laikmečio simbolių, nes išgėrus piliulę, žmonės pasidarydavo energingi, dingdavo mieguistumas, nuotaika gera ir rūpesčiai prapuolę. Aišku, dėl to dar kartais tą prozac apsivartojusį žmogų kartais galima palaikyti kokiu nors kiek trenktu, nelyg kokia psichozė būtų jį apėmusi ar manija, bet tai nieko tokio, nes nuotaika gera ir linksma. Tiesa, kartais iš savo praktikos psichiatrai pastebi, kad nuo to prozac vartojimo ligoniai kartais ir agresyvesni pasidaro, kartais ima visai jau asocialiai elgtis, tačiau šitai lengvai pataisoma, duodant pacientui haloperidolio ar kokių kitų neigiamus prozac efektus panaikinančių vaistų.

Gi neretas prozac vartotojas dar skundžasi, kad paskui to prozac reikia vis daugiau, nes po truputį ima silpniau veikti, o paksui jei pabandai mesti, tai būna kažkaip labai jau prastai, žodžiu, kažkoksai ten abstinencijos sindromas prasideda.