Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Haloperidolis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Raudona kaukole vaistai.jpg 
Visi vaistai yra nuodai, kai anuos kažkas netinkamai vartoja, taip kad čia jei Pipediją skaitysit, tai tik jums blogiau!
O išties tai pirkite vaistus, nes jie yra labai geri ir gydantys ir jums padės gydytojas ir vaistininkas, o kuo daugiau nupirksit, tai tuo geriau!
Čia dar gali būti, kad mes visai nusišnekėjom, taip kad parašykit apie tai diskusijose, o taip pat galit ir pataisyt išsyk viską ir papildyt.
 Raudona kaukole vaistai.jpg 
Puikiausias dalykas - stebuklingas vaistas nuo visų ligų!

Haloperidolis arba haloperidolas, kaščenitų dar kartais švelniai vadinamas kaip vitaminas H arba haliukas - vienas iš populiariausių neuroleptikų, tvoja per smegenis veik kaip aminazinas ar triftazinas, betgi yra kitaip nuostabus: visiškai kitoks cheminis junginys, todėl intoksikacija nesisumuoja, o tai jau reiškia, kad jį galima duoti papildomai, šalia aminazino, triftazino ar panašių junginių! Poveikio efektingumas tada gaunasi ypatingai nuostabus - psichas, gavęs dozę įvairių preparatų, visai apsnūsta ir tampa nejudrus, niekam neįdomus ir nenervinantis!

Nuostabus, tikrai nuostabus medicinos pasiekimas! Kaip ir kiti neuroleptikai, taip ir haloperidolis nuostabiai tinka bet kokioms ligoms gydyti: ar ką nors skauda, ar šiaip sergate - gera dozė panaikins visus skundus ir pavers į daržovę! Naujesnis ir modernesnis, dabar šis vaistas tapo tokiu pat legendiniu, kaip ir aminazinas, taip kad nepraleiskite progos: jei dar nevartojote, tai negalite savęs laikyti tikru menininku ar disidentu!

Kaip ir kiti neuroleptikai, taip ir haloperidolas sukelia begalę pašalinių reiškinių, visokių spazmų, traukulių, neramių kojų ir kitų sindromų.

Vitaminas H - tai sveikata ir ramybė

Vitaminas H - tai sveikata ir ramybė jūsų smegenims. Jei kartais esate nelaimingas ar per daug susijaudinęs, ar šiaip kažkuo nepatenkintas - visada padės haloperidolio dozė. Puikus dopamino antagonistas, taip kad neblogai padeda, apraminant visokius narkomanus, kurie piktnaudžiauja įvairiais amfetaminais. Aišku, jei tik tokie narkomanai nenusibaigia.

Štai kokie puikūs panaudojimai, kur vitaminas H veikia tiesiog nuostabiai - nuo visų ligų tiesiog:

Tiesa, čia reikia turėt omeny, kad apsvaigę nuo alkoholio ar kitų narkotikų pacientai, gavę dozę haloperidolio, sėkmingai gali nusibaigti. Taip pat sėkmingai gali nusibaigti ir nuo piktybinio neuroleptinio sindromo ar šiaip kokių nors alergijų. Ir dėl kitų priežasčių irgi gali nusibaigti.


Haloperidolis, kaip menininkų ir disidentų vaistas

Kaip žinia, sovietmečiu visi buvo labai laimingi, tad kaip ir Nikita Chruščiovas sakė, prieš Tarybų Valdžią galėjo būti nusistatę nebent psichikos ligoniai. Tai tokie psichikos ligoniai gaudavo vangiosios šizofrenijos diagnozę ir būdavo puikiai gydomi įvairiais vaistais, kol pasveikdavo tiek, kad jau ir šnekėt nesugebėdavo.

Puikiai haloperidolis tinka dekompensaciniam ir zigzaginiam gydymui: didinant dozes, organizmas greitai prisitaiko, todėl vėliau, staigiai nutraukus, pas pacientus išsivysto puiki psichozė su kliedesiais, atminties praradimais, haliucinacijom bei kitomis simptomatikomis, kas visada leidžia gražiai pademonstruoti, kad ligonis serga.

Kitaip tariant, pradėjus gydymą, sparčiai didinant dozavimus, jei paskui kažkas sakys, kad gydoma neteisingai ir žmogus sveikas, tai galima išsyk tą gydymą nutraukt ir visi pamatys, kad nesveikas, o psichas akivaizdus. Vienok čia reikia pasakyti, kad ir nemažai kitų vaistukų leidžia tokius dalykus daryti, o klasikiniu atveju tokiems fokusams būdavo naudojamas aminazinas.


Kiti haloperidolio pavadinimai

Kaip ir daugelis puikių kitų vitaminų, taip ir vitaminas H yra platinamas įvairiais pavadinimais:

 • Aloperidin
 • Bioperidol
 • Brotopon
 • Dozic
 • Duraperidol
 • Einalon
 • Eukystol
 • Haldol
 • Halosten
 • Keselan
 • Linton
 • Peluces
 • Serenace
 • Serenase
 • Sigaperidol