Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bybių puokštė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png 
JŪS NETURITE 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.
Bybių puokštė visame gražume

Bybių puokštė - tai tokia gėlė, kuri išties tai buvo priešistorinė mėmė, iš tų laikų, kai seni perdylos dar nebuvo tokie seni kaip dabar. Tai jie anais laikais buvo daug bjauresni, nei šiuolaikinis žalias jaunimėlis, tai nors ir užspausti seksualiai, kartais išsiverždavo iš vidinių gniaužtų ir pavarydavo. Tai šitaip ir gavosi tokia mėmė arba kaip kai kurie klaidingai sako - memas.

Vienas toksai pavarymas, atsiradęs gal kokiais dar 2002 metais, o gal 2004, o gal ir dar metais ar dviem anksčiau, ir buvo ta bybių puokštė - tokia gėlė, nupaišyta iš gerai parinktų bybių nuotraukų. Viso tame bukiete buvo gal kokie 40-50 bybių.

Turim čia pastebėti, kad šitai buvo neeilinis darbas, nes norint tokį darbą padaryt, nepakanka šiaip išrinkti krūvos nuotraukų, bet reikia dar ir parinkti spalvas bei bybio projekciją ir apšvietimą, o ir tinkamus rakursus, nes kitaip atrodys lievai. Tai vat čia kažkas praleido labai daug laiko ir surinko tas bybių nuotraukas į gražų astros žiedą, tada padirbėjo su fotošopu ir gavosi tokia štai nuotrauka.

Kai pakankamai sumažinta nuotrauka, tai iš pirmo žvilgsnio ir nesuprasi, kad tenai bybiai, tai čia dar vienas šito paveiksliuko puikus aspektas.

Tai šitą nuotrauką tie seni perdylos siuntinėdavo panoms, jas kabindami. Nes gi visi žino, kad panos apsidžiaugia, kai kas nors joms atsiunčia nuotrauką, kurioje pavaizduotas koks nors bybys.

O dabartinis žalias jaunimėlis tai tiesiog šiaip savo pimpalą nufotkina ir siunčia. Tai nei grožio, nei estetikos nėra. Tai gal geriau pasimokykit iš kultūringų žmonių ir imkit vėl bybių puokštes siuntinėt.