Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Yao Ming

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Yao Ming apsirengęs savo paties maikę, simbolizuoja viską

Yao Ming - kažkoks vyrukas iš kažkokios Kinijos, kuris simbolizuoja. Kadais jo fotkei pasirodžius, anas greitai išplito ir patapo simboliu, kitaip tariant pavirto į mėmę, papildžiusia Trollface seriją. Aišku, veidas įsimintinas, nes juokiasi taip, kad darosi aišku, kad juokiasi ne šiaip sau.

O šiaip jau tas Yao Ming buvo toksai kinietis, kuris patapo krepšininku, nes žaidė krepšinį. Ir netgi pakliuvo į NBA, kas gal netgi unikalu, nes anas bene vienintelis taip iš Kinijos ėmė ir pakliuvo.

Yao Ming, gimęs 1980, ilgokai buvo aukščiausiu NBA žaidėju, nes nors kiniečiai ir maži, patsai šitas veikėjas buvo ištisų 2 metrų 29 centimetrų ūgio. Žaidė už Houston Rockets, bet po kažkokios kojos traumos 2009 iškrito iš visokių ten žaidimų, o 2011 galutinai pareiškė pasitraukiantis visam laikui. Vienok pakliuvo į geriausių visų laikų NBA žaidėjų tarpą ir pagarsėjo ne mažiau, nei koksai Arvydas Sabonis, katras, beje, mūsuose irgi pagarsėjo kaip mėmė.

Taip kad negalima pasakyti, kad jei jau krepšininkas, tai būtinai nejuokingas. Visai gali būti ir juokingas, net nepaisant to, kad krepšininkas.