Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Arvydas Sabonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Tiesiog Sabonis ar Sabas - viena iš atseit legendinių krepšinio žvaigždžių, o kaip ir būdinga tokioms žvaigždėms, apsirgęs žvaigždžių liga, o dar ir nukvakęs, kaip čemodanas, todėl daugelio niekinamas, nepasaint savo pasiekimų. Ilgai žaidė Žalgiryje, o paskui - pas amerikonus.

Žurnalistai dar kartais neviešai sako "Sabonis - ligonis" arba "Sabonis - pyzdonis", o paklausti, kodėl taip atsiliepia apie šią krepšinio žvaigždę, ima labai daug ir nerišliai keiktis. Arba dar sako tokį posakį - "eik tu pas Sabonį", kas reiškia maždaug tą patį, ką ir "eik tu nachuj".

Kažkada Arvydas Sabonis vedė pirmą Lietuvos misę Ingridą Mikelionytę, su ta susilaukė krūvos vaikų, ale gyvena emigracijoje, o vaikai net lietuviškai nešneka. O ir jo žmona jau šneka su tokiu akcentu, kad nesuprasi, ką nori pasakyt. O paskutiniu metu Sabas pagarsėjo tuo, kad šventoje draustinio žemėje, Nidos kopose nelegaliai pasistatė visą kompleksą pastatų, viešbučių visokių, iškirto medžius, kopas išbetonavo, nuasfaltavo ir padarė tiek žalos gamtai, kad eina nafig, o kai jam pabandė tas nelegalias statybas sustabdyti, tai dar ir užbylinėti bandė gamtos sergėtojus, gerai, kad dar šunim neužpjudė, nors kai kas mums prasitarė, kad ne kartą grąsinosi. Žodžiu, kaip kas nors pasakytų, gal net ir pyderas, nors pats jis tai ir neigtų, nes esą čia ne jis, o visai kažkokie su juo nesusiję žmonės be jo žinios ten kažką pridarė.

Kiti Saboniai

Dar yra kitokių sabonių - pavyzdžiui:

  • Domantas Sabonis - šiojo Sabonio sūnus, irgi krepšininkas, NBA žaidžiantis. Anksčiau žaidė berods Indianos Pacers, o dabar bybys žino kur žaidžia...
  • Mažas (kas nepažįsta, tegu nesigaili...

O dar yra visiems geriausiai žinomas Sabonis - tai išties ne joks Arvydas, o tiesiog butelis, kuris 0,7, nes sakydavo kad paprasto puslitrio Saboniui būtų per maža.