Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Žalgiris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Žalgiris (Žalgrybis aka Žalia Kurva) - Kauniečių krepšinio klubas. Subankrutavo jau du ar tris kartus.

Išsilaikymui Žalgiris trešia pinigus iš valstybės ir sirgalių. Žalgiris garsus tuo, kad jame žaidžia negrai. Priklauso nacistiniam periodiniam leidiniui Republikai, įsigijo dalį klubo akcijų Vladimiras Romanovas - žinomas kaip TV veikėjas Buratinas. Net neabejojama, kad jam nepavykus sudalyvauti Prezidento rinkimuose, pasistengė pakelti reitingus viršun, nusipirkdamas tris ketvirtadalius prestižinės komandos akcijų.

Kartą per vienas rungtynes kauniečiai alaus skarbonkėmis užmėtė Žalgirio žaidėjus, o paskui teisinosi, esą taikė į teisėjus, nors niekas nei neabejojo, kad išties bandė užmėtyti Lietuvos Rytą. Nes visi Žalgirio fanai klaikiai ir siaubingai nekenčia Lietuvos Ryto. Dargi populiari Kauno Žalgirio etiketė - ir Kaune galima laimėti. Visi žino, jog ji žaidžia TVarte, atvažiavusios komandos iš užsienio bijo būti sirgalių apmėtomos (paženklinamos) kauniškių TVarto turiniu, tai yra, Respublikos leidiniais, Kalnapilio alumi ir Ūkio banko momentinėmis dovanomis.

Tikikimasi, kad bent jau iki 4259 metų Kaune bus pastatyta nauja bent jau XXI amžiaus Europos standartus atitinkanti krepšinio arena, o 4259 metais turbūt reiks pradėt galvot, kur ir už kokius pinigus statyt 43-ojo amžiaus Europos standartus atitinkanti krepšinio areną.

Vienok Žalgiris - tai kontraversiška komanda, nes vis kas nors čia bando parašyti kontraversijas, ištrindamas senąsias!

Žalgiris ir Macdonalds

O tai neseniai gi kai pinigų trūkumas buvo baisus ir jau galvojo visi, kad ir atlyginimų negaus, tai su Macdonalds susitarė, kad tenai dirbs. Tai paskui daug juoko buvo, kai žmonės į ten užeidinėjo, o juos Žalgirio žaidėjai aptarnaudavo. Tai dar smagiau buvo, kai paaiškėjo, kad šitie tame makdake ir maitinasi. Ir netgi su vaikais. Tai jau čia dar Pipedija galėtų pridėt, kad ir aikštelėje su klounų uniformom jie galėtų žaist. Bet išties, tai eina naxui, kokia gėda, totalus feilas, iki ko dasigyveno, graudu žiūrėt, nei tyčiotis net nesinori...


Žalgirio fanai piktinasi

Tai čia tokį komentarą pasipiktinę Žalgirio fanai parašė į Pipediją, nes gal matyt kad teisybė akis bado, tai aišku, nelabai čia supratom, nes panašu, kad tie fanai gal kažkokie gyvūnų kankintojai:

  • Tave reiktu pre medzio pririst numaut kelnes ir ozka paleist, gal tada pasimokytum neblevyzgot nesamoniu !


Kažkokia išredaguota Lietryčio fanų versija apie Žalgirį

Žalgiris (žalia kurva) - šlykščiausias pasaulyje klubas, neturintis normalių fanų, o tiktai "gloryhunterius", kurie žalgirį palaiko vien dėl pergalių.

Kalbant apie žalgirio fanus, jie visoj Lietuvoj pasižymi savo debiliškumu, savų žaidėjų nušvilpinėjimu, po pralaimėjimų visada kaltę suverčia teisėjams, stumia ant Ryto labiau, nei palaiko savo šūdkomandę.


Kažkokia Žalgirio fanų versija apie Žalgirį

Žalgiris (Geriausias Lietuvos klubas) - Kauniečių krepšinio klubas. Geriausias ir nenugalimas klubas visoje Lietuvoje, amžinai žeminantis Šūdrytį.

Išsilaikymui Žalgiris gauna pinigų iš puikių ir patikimų remėjų. Žalgiris garsus tuo, kad jame žaidžia vieni geriausių Lietuvos krepšininkų. Priklauso Pauliui Motiejūnui, nors ir nelabai mėgstamam, bet visgi klubo savininkui, kuris įsigijo dalį klubo akcijų. Net neabejojama, kad šiam klubui lygių nėra, o į vaiknaminių rytšūdinių sapaliones nėra kreipiamas didelis dėmesys.

Kartą per vienas rungtynes kauniečiai alaus skarbonkėmis užmėtė šūdryčio žaidėjus. Niekas nei neabejojo, kad išties bandė užmėtyti Šūdrytį. Nes visi Žalgirio fanai klaikiai ir siaubingai nekenčia Lietuvos Ryto. Populiari Kauno Žalgirio etiketė - visada pirmi. Visi žino, jog ji žaidžia naujoje ir modernioje "Žalgirio" arenoje, atvažiavusios komandos iš užsienio stebisi šios arenos grožiu ir dydžiu, kartais net meldžiasi čia.

Žalgirio fanai randa raudonos kūrvos komentarus

Apgailėtinas žinutes vis gi siunčia "amžinai antrų", o dabar net ir trečių fanai vaiknaminiai. Štai vienas iš jų:

  • Baikit zeminti rycą!!! Pacys kavianski nieko nimokat tik shmeizht ir nusishnekiet!!!