Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rasa Juknevičienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Rasa Juknevičienė

Rasa Juknevičienė - konservatorių pažiba - iš ties atrodanti karinga moterimi - Krašto apsaugos ministrAS! Vienok dar kadaise Rasa Juknevičienė buvo žinoma ir kitokiomis pavardėmis - Urbonaitė ir Rastauskienė, taip kad čia nesusipainiokite, nes šios dvi pavardės - tai mergautinės.

Kariškiams, tiesa, buvo kiek nesmagu, kad ministerijai vadovauja boba, bet gi kažkaip vyriškai teknka pasitempti, kai iš pažiūros žavi, gležna ir trapi moteris stoja į tokį atsakingą postą valstybėje, pasiryžusi drauge su vyrais ginklu apginti Nepriklausomybę! Rasa Juknevčienė paaiškėjo besanti kietesnė už daugelį šitame poste drebučiais buvusių vyrų!

Vienok jau dabar tasai ministravimas baigėsi, taip kad gal koks Juozas Olekas ir vėl padarys tvarką Krašto apsaugos ministerijoje, nes kaip žinia, karui geriausiai vadovauja medikai, kadangi jie geriausiai žino, nuo ko žmonės miršta.


Rasa Juknevičienė ir tolerastai

O dar kartą, sako, buvusi prieš krūvą metų tokia keista istorija, kaip koks anekdotas: skrido Rasa Juknevičienė iš Vokietijos į JAV. Na, ir laukdama oro uoste lėktuvo, pamatė kažkokius arabus besimeldžiančius. Tai parašė Feisbuke maždaug taip: "Laukiu sodinimo į lėktuvą Vašingtonas–Frankfurtas. Priešais mane jaunas vaikinas meldžiasi atsisukęs į Meką. Viskas gerai turbūt, bet mintys kyla įvairios."[1].

Tai paskui tolerastai gal kokius tris metus ją už tai tarkavo, nes mintys negali būti įvairios, o privalo būti tik visiškai vienodos.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.