Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kubilizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Buka karve.jpg  Prie šio straipsnio ar jo dalies savo ranką buvo pridėjęs irba jį pagadino Karpienis, todėl bent dalis straipsnio tėra paprasta verbalinė tryda!
Karpienio paranoidinė hebefrenija nėra subtili, todėl jus įspėjame: čia kyšo ne kokia Paralelinė Visata ar paprastas melas, o visai jau neartikuliuotos sapalionės.

Tiesiog kubilizmas.Laukinis kubilizmas. Kubilas.jpg

Kubilizmas

Brandus otkatinis kubilizmas:)Prekybos ir gamybos centrai priklauso kubiloidams ir jų partijos bičiuliams,elektra runkeliams žr. šunau.ja dozuojama,naktimis išjungiamas radijas,duoklės renkamos net ir nuo negautų pajamų,smulkus verslas yra laikomas kubilizmo priešu,todėl visais būdais smaugiamas,naujienų portalai,kurie taip pat priklauso partijai ir jos bičiuliams nepaliaujamai šlovina Kubilizmą straipsniuose ir komentaruose..... Komunizmas,kedofilija,Kubilistano CCP,TS-LKD,Kubilius,šunauja,Garliavos takelis, Mažos pensijos, Brangi vodka ir kūrvos, Prie ruso buvo geriau.Nėr rusų-vis viena nėr gyvenima.Kubilizmas ir kedofilija.Landsbergis. Otkatinio kubilizmo brandumas pasireiškė "švelnia korupcija",o kalbant tiesiai šviesiai-Mantuko Adomėno otkatu.2 500 000 litukų norėta išplauti per kažkokį reitingavimą ,tačiau viskas išaiškėjo,kilo triukšmas ir pinigai liko įšaldyti biudžete,kol viskas nurims.Matysma ,kaip bus toliau.

litą įsigytą „Lietuvos kuro“ turtą M.Klabinas su savo sėbrais mikliai išpardavė, o valstybei beliko tik dengti daugiau nei 50 mln. Litų „Lietuvos kuro“ skolas tai pačiai valstybei. Nors 2000 m. Pradžioje laikraščiai rašė, kad „Lietuvos kurą“ įsigijo sukčius, tačiau tai nesutrukdė tuometiniam premjerui ---ANDRIUI KUBILIUI--- ir Finansų viceministrei ---DALIAI GRYBAUSKAITEI ---pervesti iš valstybės biudžeto į sukčių kontroliuojamo „Lietuvos kuro“ sąskaitą dar 18 mln. Litų tariamos valstybės skolos. 2001-2004 metais, kai Dalia Grybauskaitė dirbo finansų ministre, viceministru dirbo Vitas Vasiliauskas. Nei vienas iš šių pareigūnų neprieštaravo, jog „VP Market“ būtų grąžinta nusikalstamo modelio metu įgyta teisė susigrąžinti 76 milijonus litų PVM. Dėl to stebėjosi tiek Seimo antikorupcijos komisija, tiek neįgaliųjų organizacijos bei visuomenė. finansų ministrė Dalia Grybauskaitė tiesiogiai paskambino Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos viršininkei Birutei Jurgelevičienei ir nurodė, ką daryti ginče su „VP Market“. Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos vadovybei ministrė tiesiai šviesiai pasakė, kokią sumą į aktą reikia įrašyti. Buvo nurodyta grąžinti 76 mln. litų“. Tad kodėl, 2002-aisiais Dalia Grybauskaitė buvo tokia draugiška „VP Market“ ir pati derino milijonines sumas, kurios neteisėtai buvo grąžintos „VP Market“ iš Lietuvos biudžeto? O visai neseniai Kubilius, neprieštaraujant Grybauskaitei atidavė maximiniams bernūkams dar beveik milijardą už sugadintą nuotaiką per tą nelemtąjį LEO. Lt .Kai Dalia Grybauskaitė jau dirba Prezidente,jos buvęs kolega A.Kubilius jau ketina sukciauti ir prievartauti bedarbių turtą.Neįgalieji,bedarbiai-tai šių piliečių aukos ir taikiniai:)Tos piliečių grupės,kurios yra pačios silpniausios ir nepajėgios apsiginti? "„Dabar ateina D.Grybauskaitė, ir nieko neliks po senovei, o A.Kubilius nėra senovė“, - europarlamentaras V.Landsbergis bandė pažvelgti į netolimą ateitį, guosdamas save ir A.Kubilių, kad jie abu nėra senovė, o šviežiena. Mano nuomone, A.Kubilius ir V.Landsbergis yra vieno nusikaltimo bendrininkai, todėl jie turi gelbėti vienas kitą bet kokiomis sąlygomis, nes įkliuvus vienam, ir kitam reikėtų keliauti į cypę. Matyt todėl premjeras A,Kubilius iki šiol tikina visuomenę, kad Vyriausybė neleis „Mažeikių naftos“ parduoti Rusijos bendrovei „Lukoil“. Tačiau A.Kubilius nutyli, kad „Mažeikių naftos“ savininkas - Lenkijos įmonė „PKN Orlen“ jau pati yra valdoma tos pačios „Lukoil“."