Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Brandus otkatinis kubilizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Buka karve.jpg  Prie šio straipsnio ar jo dalies savo ranką buvo pridėjęs irba jį pagadino Karpienis, todėl bent dalis straipsnio tėra paprasta verbalinė tryda!
Karpienio paranoidinė hebefrenija nėra subtili, todėl jus įspėjame: čia kyšo ne kokia Paralelinė Visata ar paprastas melas, o visai jau neartikuliuotos sapalionės.
 Cepajev.jpg 
Šį straipsnį siūloma pristatyti geriausių agitbrigadų konkursui!
Jame paskleista teisybė yra tendencingai į vienus vartus, o gražia tautosaka nei nesmirda!

Už litą įsigytą „Lietuvos kuro“ turtą M.Klabinas su savo sėbrais mikliai išpardavė, o valstybei beliko tik dengti daugiau nei 50 mln. Litų „Lietuvos kuro“ skolas tai pačiai valstybei. Nors 2000 m. Pradžioje laikraščiai rašė, kad „Lietuvos kurą“ įsigijo sukčius, tačiau tai nesutrukdė tuometiniam premjerui ---ANDRIUI KUBILIUI Kubilius--- ir Finansų viceministrei ---DALIAI GRYBAUSKAITEI ---pervesti iš valstybės biudžeto į sukčių kontroliuojamo „Lietuvos kuro“ sąskaitą dar 18 mln. Litų tariamos valstybės skolos. 2001-2004 metais, kai Dalia Grybauskaitė dirbo finansų ministre, viceministru dirbo Vitas Vasiliauskas. Nei vienas iš šių pareigūnų neprieštaravo, jog „VP Market“ būtų grąžinta nusikalstamo modelio metu įgyta teisė susigrąžinti 76 milijonus litų PVM. Dėl to stebėjosi tiek Seimo antikorupcijos komisija, tiek neįgaliųjų organizacijos bei visuomenė. Finansų ministrė Dalia Grybauskaitė tiesiogiai paskambino Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos viršininkei Birutei Jurgelevičienei ir nurodė, ką daryti ginče su „VP Market“. Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos vadovybei ministrė tiesiai šviesiai pasakė, kokią sumą į aktą reikia įrašyti. Buvo nurodyta grąžinti 76 mln. litų“. Tad kodėl, 2002-aisiais Dalia Grybauskaitė buvo tokia draugiška „VP Market“ ir pati derino milijonines sumas, kurios neteisėtai buvo grąžintos „VP Market“ iš Lietuvos biudžeto? O visai neseniai Kubilius ,neprieštaraujant Grybauskaitei atidavė maximiniams bernūkams dar beveik milijardą už sugadintą nuotaiką per tą nelemtąjį LEO. Lt .Kai Dalia Grybauskaitė jau dirba Prezidente,jos buvęs kolega A.Kubilius jau ketina sukciauti ir prievartauti bedarbių turtą.Neįgalieji,bedarbiai-tai šių piliečių aukos ir taikiniai:)Tos piliečių grupės,kurios yra pačios silpniausios ir nepajėgios apsiginti?