Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rimantė Šalaševičiūtė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė - tokia seimūnė berods, o kadaise buvo kokia tai ministre, bet populiarumo daug nesusilaukė, tai paskui jau ir nebebuvo. Kadaise buvo LKP, paskui LDDP, paskui LSDP, kol galų gale pakliuvo į LVŽS.

Dar 2012 Seime jau buvo Seimo nare, bet paskui tapo sveikatos apsaugos ministre Algirdo Butkevičiaus vyriausybėje. Iš ten galų gale išlėkė su skandalu, nes lyg niekur nieko, lyg tai būtų jokia nuodėmė, kartą ėmė ir pareiškė, kad pati medikams dauvusi kyšį[1].

Bet paskui irgi buvo išrenkama į Seimą, kol galų gale 2020-2024 Seime jau atsirado su LVŽS. Matyt, kad nepaėjo reikalai nei su buvusia LSDP, kur Gintautas Paluckas vadovauja, nei su senais bebrais, kurie perėjo į LSDDP. Tai ir pakliuvo į LVŽS.

Gi naujiena: vos naujas Seimas tesusibūrė 2020 metais, Rimantė Šalaševičiūtė apsikrėtė koronavirusu[2], bet gal tai būtų ir nieko, bet nesulaukusi saviizoliacijos galo, vėl nuėjo į Seimą ir ėmė aiškinti, kad viskas netiesa ir kad ji kitus testus darė ir jie kitaip parodė, todėl gydytojai leido ir taip toliau. Pakolei kiti aiškino, kad jokie gydytojai leisti negalėjo, nes neturi teisės nutraukti izoliaciją, paaiškėjo, kad ko gero nuo Šalaševičiūtės apsikrėtė ir kitas seimūnas - Jonas Varkalys, kuris irgi ėmė aiškinti, kad izoliuotis neprivalo, nes niekas jam neliepė.

Tai dar bus žinių matyt iš šitokių veikėjų...


Senais laikais apie Rimantę Šalaševičiūtę

Rimantė Šalaševičiūtė - naujoji ir geroji SAM ministrė, taip kad atsakinga už žmonių sveikatą beigi gerovę, kad niekas nesirgtų ir visi būtų sveiki. Rūpinasi visais, negalim paneigti, nes geriausia ministrė išvis: ankstesni gi negalvodavo, kaip padėt pasveikti nepagydomiems ligoniams, o čia gi jau - atrado kad yra gydomoji eutanazija, kuri padės tiems, kas sunkiai serga, nes valstybei gydymas daug kainuoja[3].

Anksčiau gi Rimantė Šalaševičiūtė buvo geroji vaikučių Fėja, vaikų teisių gynėja - Vaiko teisių apsaugos tarnybos galva!

Sako, kad josios paskyrimą lėmė ir tai, kad pavardė sunkiai ištariama vaikams...

Brrrr........


Šiaip visokie pamąstymai apie Rimantės Šalaševičiūtės veiklą

Taigi po Drąsiaus Kedžio skandalo išlindo šnekos, kad šioji jam rašinėjo tipinius biurokratinius atmazus, maždaug "jūsų klausimas atmestas ir nebus svarstomas". Kažkas panašaus žodžiu. Bet vat kai tas skandalas kilo, tai paaiškėjo, kad Rimantė Šalaševičiūtė ir ten visaip jį sulaikyt bandžiusi, ir kaip Lietrytis paskui rašinėjo, ir pakalbėti jį gyvai prašiusi, o šisai tik pabėgdavęs. Tai teisybės dėlei čia norime pasakyt: pati Rimantė Šalaševičiūtė viešai TV teigė, kad akyse jo gyvai niekad ir nematė, o apie tai, kad visaip kaip nors padėjo šioj byloj - nieko tokio neteigė.

Tai čia Pipedija nori viešai ir retoriškai paklausti: ar kas nors žinote kokį nors gerą darbą, kurį būtų padariusi Vaiko teisių apsaugos tarnyba, kuriai vadovauja Rimantė Šalaševičiūtė? Jei tik žinote - būtinai parašykite į Pipediją!


Kažkokie anonimai rašo

O vat taip kažkokie anonimai rašo, į Pipediją atėję, tai gal yra tam gal kokių nors priežasčių, kodėl kažkastai piktinasi taip, kad jau išsyk matosi kad nesąmonė:

  • Tai vaikų priešas Nr 1.Saugok Viešpatie vaikelius nuo pedofilų ir šalaševyčiučių,o nuo kitų patys apsaugosime.tėvas.Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.