Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


LSDDP

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai toksai gražus ūsuotas bebras - tiesiog Regionų partijos simbolis

Lietuvos regionų partija - šitaip galų gale pasikeitė savo pavadinimą socialdarbiečiai, kai suprato, kad ne tik žmonės pasimeta, kiek D raidžių jų pavadinime rašyti reikia, bet kad ir patys partijos vadai pradeda dardenti liežuviais visokius LSDDDP ar netgi LSDDDDP ir panašiai. Štai dabar ir persivadino, bet su paseikeitusiu pavadinimu - esmė niekur neišnyko.

Lietuvos regionų partija - tai ūsuotų bebrų partija visame gražume, nes jie ir patys gi to nenuslėpė ir nenuneigė, dar daugiau - patsai Gediminas Kirkilas apie tai pareiškė ir tuo gyrėsi[1]!

Dabar gi Lietuvos LSDDP regionų partijos vadu tapo toksai Jonas Pinskus, tai sveikinam!


Lietuvos socialdemokratinė darbo partija ir jos atskilimas nuo LSDP

LSDDP arba Lietuvos socialdemokratinė darbo partija - gi tokia keista partija susidarė, kai anoksai Gintautas Paluckas netikėtai laimėjo LSDP pirmininko vietą, mat skirtingai nuo anų senų visokių ūsuotų bebrų susiprato, kad reikia ir po visokius kaimus bei miestelius pavažinėti, po įvairius partinius skyrius. Tai kai pavažinėjo, tai paaiškėjo, kad niekas toje partijoje jokių iš Vilniaus žmonių buvo nematę gal 20 metų, o gal ir daugiau - tai žiū, žmogus iš Vilniaus rūpinasi, reiškia, kad bus geras pirmininkas.

Tai vat taip LSDP vadovybėje įvyko lūžis ir staiga krūva senų veikėjų pasiliko prie suskilusios geldos. O tada anieji, kadangi jau buvo praėję per rinkimus į Seimą, nutarė bandyti kažkaip viską perimti, tai susipyko ir sukūrė naują partiją - LSDDP. Kaip tai sako, kad prie jų dar ir kažkas iš darbo partijos prisijungė, tai ir gavosi Lietuvos socialdemokratinė darbo partija, paveldėjusi blogąsias savybes iš abiejų šitų, bet nepaveldėjusi gerųjų savybių, o tiktai tuos senus veikėjus.

Visgi reikia pasakyti, kad Seime tų visokių veikėjų pasiliko daugiau prie tos LSDDP, o LSDP gi ten liko su šiokia tokia mažuma. Taip ir gavosi tasai visas LSDP skilimas.

Dabar gi ryškiausių LSDDP veikėjų sąrašas jums:

Dabar gi laukiam, kada bus kiti Seimo rinkimai - taigi aiškiai iš visų šitų į naują Seimą paklius gal koksai 1 ar 2 žmonės, o ir tai su mažai šansų.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.