Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ūsuoti bebrai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ūsuoti bebrai - tai čia kartą taip Andrius Tapinas pavadino visokius korupcionierius, biurslą ir dar kažką, galimai dar sąsajose su kokiais tai komunistais ar kažkokiais ten panašiais veikėjais. Gerai niekas nesuprato, ką, bet išvadas visi pasidarė. Tai pagal tą dabar ir turi kokį tai įsivaizdavimą, kiekvienas skirtingą.

Dar sako, kad pirmas tikras ūsuotas bebras buvo patsai Antanas Sniečkus, nes ir į bebrą panašus, drūtas, ir ūsuotas, visus kitus kriterijus atitinkantis. O dar ir medžiotojas jis buvo, taip kad štai jums ir prašom.

Aišku, spėlionės spėlionėmis, bet kartą kokie tai internautai bandė sąrašą sudaryti visokių buvusių ir esamų Seimo narių, kurie buvę drūtais ir ūsuotais, tai štai kaip gavosi, vien padorūs puikūs žmonės, kuriais niekas negali nei kiek abejoti. Patys pažiūrėkit - nei vieno bent kiek susitepusio, o visi mieli, gražūs, šlti, dori ir malonūs žmonės, be jokių bebrų:

Matote gi kiek jų, o jei barzdas užsiaugintų - tai staiga ir ne ūsuoti būtų. Taip kad viskas su jais gerai, čia tik kažkokie Andriaus Tapino gandai!

Taip kad Pipedija čia atnmeta bet kokias insinuacijas ir viską paneigia!