Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vydas Gedvilas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vydas Gedvilas - seimūnas nuo Darbo Partijos, o taipgi buvo toksai Seimo pirmininkas, tik lyg ir nelabai kuo pasižymėjo, jei neskaitysim nelabai rišlių šnekų apie neaišku ką. Tai su tomis šnekomis kiek pabuvęs, vėliau tarė daugeliui žinomą frazę - "neatsistatydinsiu ir viskas", po katros visada seka ne mažiau žinoma, tik visada daug tylesnė - "taip visiems bus geriau".

Štai ir Pipedija netgi nelabai ką ir tegali bepridurti čionai, ale neabejotina, kad žmogus geras ir doras, nes kitokie į valdžią nepakliūna!

Dar tiesa, kiti prisimena, kad Vydas Gedvilas - taigi moterų krepšinio treneris, užtat gal todėl gerai išmano apie tai, kaip šalį valdyti, nes patys suprantate, koksai Lietuvoje balaganas.