Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aidas Gedvilas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia Aidas Gedvilas su juodu kostiumu, juodu kaklaraiščiu ir sulaižytais plaukais, demonstruojantis kaip galima atrodyti taip, kad jau niekas netgi dėl išvaizdos nieko nepasakytų.

Aidas Gedvilas - toksai seimūnas, nuo Darbo partijos, išrinktas per sąrašą, nes vienmandatėje apygardoje nesugebėjo surinkti netgi vargano tūkstančio balsų, gavo vos kelis procentus balsavusiųjų. Bet užtai praėjo su sąrašu per partiją, taip kad niekam čia neįdomu, kad balsų neprisirinko.

Ilgokai tylėjęs, Aidas Gedvilas staigiai pagarsėjo per koronaviruso epidemiją, kai ėmė šnekėti visiškas nesąmones ir netgi kliedesius, besilankydamas kokiuose tai marginalų renginiuose ir kovodamas prieš karantiną. Užtai matyt ir tapo ryškiausiu taikiniu anokiam Jonui Bačeliui, katras, būdamas šmaikščialiežuviu matematiku, ėmė skaldyti bajerius iš kiekvienos Aido Gedvilo aritmetinės klaidos. O kadangi pastarasis klaidų darė daugiau, nei dvejetukininkas padaro per kontrolinį, į kurį atėjo po kelių savaičių išsisukinėjimo nuo pamokų, tai ir bajerių gaudavosi daug.

Per visokias videokonferencijas užtat būdavo visokie vaizdai, kaip Aidas Gedvilas varto akis, dūsta ir šnypščia, bandydamas kažkokią prasmingą frazę išspausti, bet nesėkmingai, nes išspausti tesigaudavo daugų daugiausiai kokią nors nesąmonę.

Taigi, Pipedija čia skelbia, kad Aidas Gedvilas yra mėgstamiausias mūsų Seimo narys, pažiba, puošmena, proto etalonas ir pavyzdys visiems kitiems.

Kiti Pipedijai žinomi gedvilai

Dar yra arba buvo keletas kitų gedvilų: