Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Juozas Bernatonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Juozas Bernatonis

Juozas Bernatonis - buvęs VRM ministras, daugkartinis seimūnas, stovintis LDDP ištakose, o dabar - ambasadorius Estijoje, dar ir kartą susietas su valstybininkais. Dabar gi jau patirties turintis socdemas Juozas Bernatonis vadovaus teisingumui, nes tapo ministras pačioje Teisingumo ministerijoje.

Ilgai buvęs antru žmogum po Brazausko visoje socdemų partijoje, patapo vidaus reikalų ministru, o paskui praspyrė iš posto Vytautą Grigaravičių, apkaltinęs, kad šisai organizuoja slaptą politikų sekimą, ypačiai visokių VRM vadų. Tai tuometinis premjeras Brazauskas kažką neaiškiai tik pamurmėjo apie VRM problemas kažkokias ir Juozas Bernatonis buvo priverstas atsistatydinti. O jau paskui užsisuko garsusai tuometinio prezidento Rolando Pakso atstatydinimo skandalas ir visi užmiršo, kas ten ir kaip ir kodėl buvo sekamas.

Tai dar kažkokia Seimo komisija paskui nustatė, kad VRM saugo smarkiai per daug duomenų apie žmones, kad pavyzdžiui ne vien vardas, pavardė, asmens kodas ir gyvenamoji vieta saugoma, bet ir visokie sąryšiai su visokiais giminaičiais ir taip toliau. Taip kad kiek apie jus gali sužinoti, tai maža nepasirodys. Tai kuo ten baigėsi šitas reikalas, tai ir nežinom, gal ir toliau tuos duomenis kaupia ir saugo.

Na kaip neprabalsuoti už tokį pupuliuką

Tai dar toks Jonas Liaudanskas į visus tuos reikalus kažkaip buvo įsitrynęs...