Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vytautas Grigaravičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vytautas Grigaravičius - televizijos žvaigždutė

Vytautas Grigaravičius - dzūkas nuo Alytaus, televizijos žvaigždė, buvęs polcijos vadas. "Nuoširdaus žvilgsnio ir šviesaus veido" pareigūnas susipainiojo, nes nežinojo, kad gyvena tarnybiniame bute, į kurį meilužių vestis nevalia!

Neabejotinai vienas iš populiariausių beigi teigiamiausiai vertinamų pareigūnų, kad ir buvusių policininkų, apie katrą retai teišgirsi neigiamų žmonių pasisakymų, o į jį ir dabar vis kreipiasi žmonės pagalbos, taip lyg šis ir toliau visai policijai vadovautų, taip kad nors ir nenaudojamas, politinis kapitalas - vienas iš didžiausių.