Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Artūras Skardžius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ašara Skardžiaus aky - Roką Masiulį paskyrė Energetikos ministru

Artūras Skardžius - anoks ten didis perbėgėlis, šiuo metu regis darbietis bei gal jau nebe Seimo narys. Kadaise Artūras Skardžius pasižymėjo tuo, kad sukūrė kokią tai komisiją, kurioje bandė išsiaiškinti visokius koncervų nusikaltimus vykdant energetikos politiką, gi ten tampė tampė, niurkė niurkė, o pats regis su kokia tai žaliąja energetika susijęs. Labai puldinėjo visaip gi suskystintų dujų terminalą ir VAE - taigi tada jau kaip mat pasklido gandai kad galbūt dar ir su visokiais gazpromais susijęs.

Kažkada Artūras Skardžius pakliuvo į Seimą, tai pradžioje 2000 Seime buvo partijoje Naujoji sąjunga (socialliberalai), paskui jau 2004 Seime pasidarė Valstiečiuose liaudininkuose, paskui dar kituose seimuose buvo LSDP, paskui LSDDP, o galų gale jau dabar Darbo partijoje. Gal ir dar kažkur buvo, nes gal ir praleidome ką nors.

Po kažkokių skandalų dėl vėjo energetikos[1] bei su Gazprom[2], prakeikti žurnalistai subraškino, sutraškino ir beveik sulaužė Skardžiaus kėdę, bet tasai visvien laikėsi ir išliko 2016-2020 Seime iki pat galo, tačiau matyt rinkėjai palinkėjo kitaip, tai visgi į Seimą nepaėjo.

Vienok nors paskui Skardžiui vietą Seime svarstė perduoti Antanas Guoga, bet ir vėl prasidėjo prakeiktų žurnalistų rengiami skandalai ir vėl nepaėjo - Guoga apsigalvojo ir vietos nedavė[3]. Tai galų gale viskas gavosi taip, kad 2020 Seime Artūras Skardžius dabar dirbs paprastu padėjėju pas Vytautą Gapšį[4]. O paskui vėl Antanas Guoga apsigalvojo ir tada jau perleido savo mandatą Artūrui Skardžiui[5]. Matyt, labai nau nesinori Seimo visai apleisti.

Nors ir buvo ne energetikos ministras - užu tat jisai buvo energetikos karalius


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.