Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antanas Guoga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Antanas Guoga - didis lyderis, politikos perspektyva, mecenatas, milijonieriur ir filantropas, visoksai gėrybių kūrėjas, rinkimų kandidatas, politikos jau nenaujokas, visaip kaip rinktas ir nelabai daug kur išrinktas, dabar vis toliau ir toliau bando naujas politikos skyles. Pipedija nuoširdžiai tiki, kad Antanas Guoga - tai geriausias pasirinkimas, jeigu balsuojate randomu ir netyčia pataikote į ką papuola, o tada paaiškėja, kad tai - Antanas Guoga!

Aišku, kad šitas politikas toli eis, nes pinigų ir taip turi, tik vat nesigauna nusipirkti nuosavos partijos, tai ir visa problema...


Politinė Antano Guogos karjera

Čia trumpi dalykai apie Antano Guogos karjerą, kuri nors ir nesena, bet jau įspūdį daro:

O dar krepšinio fanai kartą labai plūdosi, kad Antanas Guoga tapo Vilniaus Ryto prezidentu, o paskui nuėjo į kažkokias Žalgirio rungtynes, užsimovęs Žalgirio kepurę[5]. Tai nu gal taip ir reikia, o ir šiaip, krepšinio fanai neaišku ko čia nori.

Kažkokie priešistoriniai 2012 metų pezėjimai apie Antaną Guogą

Antanas Guoga - žydas, nes kitus apgaudinėja kortomis, aniems visaip kaip muilindamas akis. Anų niekurių dėl to laikomas didvyriu irgi pranašu.. Anokiu būdu susikrovė niekurį kapitalą, tad dabar perėjo prie NLP, ko dėka akis muilina daug plačiau ir efektyviau, apsimesdamas anokiu filantropu, geradariu, rėmėju, sponsoriu ir kitokiais mėšlinais vardais. Tuomi yr tikras trolis. Įtariama, kad yra Aurimo Guogos pats tikrasis klonas.

Žymiausias pasisakymas

  • „Neemigruokite!“[6]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.