Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vytautas Gapšys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vytautas Gapšys

Galima sakyti Viktoro įvaikis, politinis įpėdinis, ne tik spėjęs prisigirti visokiais būtais / nebūtais pasiekimais, bet ir patekti į teisėsaugos akirtį dėl visokių dokumentų galimo klastojimo bei gi apgaulingos buhalterijos vedimo: čia, kai saka - "su darba partija susidėsi, tai kalėjime pasėdėsi!".

Nu, kol kas jaunuolis sėkmingai naudojasi Seimo nario neliečiamybe, kuria visokius aktus irgi tęsia poliglotines studijas Seime, prižiūrimas ir globojamas Partijos vedlio - Bėglio

Pastarasis dar turi internetą savo, pagyrūnišką tokį, bet politikui taip ir reikia. Dar Vytautas Gapšys siūlo, kad į Seimą galėtų patekti visi nuo 21 -erių metų. Kas neišvažiavo į Airiją, niekur neįstojo, o į kariuomenę nepriėmė dėl kokių nors priežasčių (dibilizmo pavyzdžiui), kai tik galėsi laisvai nusipirkti alkoholio, tai ir Seimo nariu galėsi patapti!

Upd. Gi kaip tais Gapšys atsistatydino iš Seimo pirmininko pavaduotojų, sakoma, kad ne dėl to kad kaliūzė gresia, betgi kad nori visu pirmininku patapti, atsistatydino gi kartu su Vydu Gedvilu


Įžvalgos pagal žodį Vytautas Gapšys: