Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kalėjimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kaliūzė)
Jump to navigation Jump to search

Kalėjimas - ilgalaikių apmąstymų vieta, su nemokamu išlaikymu, budriais ramybės sergėtojais ir meditacine bei link folosofijų traukiančia aplinka. Neabejotina, kad kalėjimas - tai tikra teisės mokslo kulminacija ir inkarnacija, nes kai mirties bausmė panaikinta, tai jau didesnio teisės rezultatų simbolio ir nebūna.

Nors šiaip geriau ten nepakliūt, bet jei pasitaikytų - praleiskite laiką naudingai! Kai kas vat aukštąjį išsilavinimą kalėjime įgyja, ženotais patampa, plačias pažintis užmezga, kiti gi antranda savo tikrąjį seksualumą - čia mes nesubtiliai užsimenam apie vadinamąją pyderų kultūrą kalėjimuose, visame gražume kad net labiausiai užkietėję tolerastai gali pavydėti.

Pasedėjus ir apmąsčius gyvenimo esmę bei prasmę, patariam kokią knygą parašyt. O paskui blogą. O tada jau tiesus kelias į Seimą. Paklauskit Stomos, jis taip viską ir padarė. Tiesa, dėl Stomos tikrojo seksualumo tikrų žinių neturim, bet tai konkrečiai negalim nieko paneigt!

Kelias į kalėjimą būna visada lengvas ir paprastas - pirma nusikaltimas, paskui prokurorai, paskui teismas, paskui bausmė pagal visus baudžiamosios teisės principus, kaip BK parašyta ir pagal visą BPK tvarką.

Visokie kalėjimai Lietuvoje

Štai teisininkai sako, kad išties tai kalėjimas per visą Lietuvą gal tiktai vienas tėra - tai Lukiškės. O visa kita - tai tiktai pataisos kolonijos ir areštinės, taip kad ne kalėjimai, o kažkas matyt ne įkalinimui skirta, o kažkam kitam. Vienok dažnas visviena galvoja, kad labiausiai kalėjiminis miestas per visą šalį - tai Pravieniškės.


Kiti mums žinomi kalėjimai

Čia dar apie kitus kalėjimus, kuriuos irgi žinome, tai gal ką nors ir rašome: