Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Landsbergo kalėjimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Toksai mielas ir gražus pastatas tėra tik varteliai į didelį kalėjimų kompleksą, kuris veikia iki šiolei, aptvertas spygliuotomis vielomis ir taip toliau. Toks tad čia jums tas nekaltai atrodantis ir išties apgaulingas Landsbergis.

Landsbergo kalėjimas - garsus vokiečių kalėjimas, kuriame ne kas kitas, o Adolfas Hitleris atsėdėjo 264 dienas ir parašė savo knygą "Mein Kampf". Tai dar įdomu, kad patsai matyt rašyti nelabai gerai mokėjo, nes ją visą diktavo, o užrašinėjo ją toksai Rudolfas Hesas.

Landsbergo kalėjimas visiškai nėra Landsbergio kalėjimas, nes išties vadinasi nuo tokio miesto - Landsbergo prie Lecho, kuris kažkur tai Bavarijoje. Tai tame pačiame kalėjime ne tiktai Adolfas Hitleris kalėjo, nes paskui po II Pasaulinio karo jame ir nemažai kitų buvo pasodinta panašių veikėjų, o pats kalėjimas pavadintas Karo nusikaltėlių kalėjimu nr.1. Tai užtat tenai laikė visokius nusikaltėlius, kuriuos teisė Niuremberge per teismus dėl nusikaltimų prieš žmogiškumą.

Tai gavosi, kad tame Landsbergo kalėjime atsėdėjo nemažai visokių nacių, o ir daugelis buvo panaikinti, pritaikant mirties bausmę. Iš viso tenai nudaigoti buvo 288 nacių nusikaltėliai, iš jų - 259 buvo pakarti, o dar 29 - sušaudyti.

Turime čia paminėti, kad Landsbergas nuo Landsbergio tesiskiria tiktai viena raide, taip kad skirtumų čia galime ir neužskaityti. Juoba, kad neaišku dar, kaip ten tie kažkokie Landsbergio giminės, kurie iš masonerijos. Gali būti, kad nuo jų tas kalėjimas ir gavo pavadinimą.