Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bėglys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Bėglys - runer - toks personažas, kuris pabėga. Tai kas kur bėga - kas į užsienius, o kas iš kokio nors kalėjimo ar teisinio persekiojimo, kuris gręsia ar šiaip kuo nors gali grėst, net jei ir nebus. Tai tokie į bėglių sąrašą papuola.

Dabar garsiausia bėglė ant visos Lietuvos - tai tokia Neringa Venckienė, katra pabėgo neaišku, į kur, kaip kas spėliojo, kad į Šiaurės Korėją, gi paskui pasklido gandas, kad į JAV, kur tikresnė demokratija.

O štai į Rusiją bėgęs Viktor Uspaskich ir į Lenkiją kažkodėl išrūkęs Artūras Zuokas - garsiausi Lietuvos bėgliai iš neseno laikotarpio, bet jau daugelis tai ir užmiršo.

O kiek anksčiau dar buvo anoksai Albertas Šimėnas, katras išbuvo premjeras vos tris dienas, iš jų dvi - besislapstydamas kažkur, kaip kas sako - gal nuo KGB ir Jedinstvos, o gal ir kažko kito - dar kiti gandai pasakojo, kad kažkokią bėglių vyriausybę užsieniuose norėjęs kurt.


Senoviniai istoriniai bėgliai

Tiesa, prieš karą buvo dar vienas bėglys - Prezidentas Antanas Smetona, nes jis perbrido upelį ir pateko į tuometinę Vokietiją, tik Smetonos bėgliu niekas nevadina - bijo, turbūt, nes mainais į savo pabėgimą Smetona grąžino Vilniaus kraštą...

Nors čia gi reikia pridėt, kad ir anoksai prieš Smetoną kovojęs Vincas Mickevičius-Kapsukas - tai irgi bėglys buvo, tik į Sovietų Sąjungą.

O dar sako, kad bėgliais neretas didysis kunigaikštis būdavo, štai gi net ir Vytautas Didysis irgi buvo bėgliu, o ir ne bet kokiu, o transvestitas kažkoks, moteriškai persirengęs.