Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Barzda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Eilinis atvejis, kai eilinis hipsteris, norėjęs atrodyti unikaliu dėl savo barzdos, tapo visiškai eiliniu klonu.
Neretas atvejis, kai rimtai atrodęs dėdulė, nusiskutęs barzdą, pasirodo labai nerimtai atrodantis.

Barzda - tokia daugelio vyrų plaukuosena, nes kai galva plinka, tai ant veido plaukai auga. Šiais laikais barzdas nešioti mėgsta hipsteriai ir kiti, bandantys išskirtiniau pasirodyti.

Dažnas vyras bando auginti barzdą, nes taip atrodo daug vyriškumo. Realybė gi būna vos dviejų rūšių: vieni barzdą augina todėl, kad tingi skustis - tai pas tokius tinginius paprastai barzda būna gana nedidelė, nes didelė barzda kelia labai daug vargo ir reikalauja belenkiek priežiūros. Kiti gi barzdą augina ne iš tingėjimo, o tik dėl to, kad nori atrodyti gražiau. Tokie, nusiskutę barzdą, paprastai atrodo taip beviltiškai prastai, kad dėl to tos barzdos ir neskuta.

Dar čia turim pridėti, kad šitais laikais yra visokia kosmetika, skirta barzdų palaikymui, specialūs barzdų šampūniukai, kremukai, pabarstukai ir kiti šūdukai. Tai labai tipiškas atvejis, kai didelę barzdą turintis vyras kirpėjams ir tiems kosmetikos šūdams išleidžia pinigų daugiau, nei kokia nors barakuda išleidžia šmutkėms.


Madingos barzdos, hipsteriai ir narcizai

Žodžiu, gal ir ne visais atvejais, bet labai neretai didelė, labai gražiai apkirpta ir gerai prižiūrėta barzda yra signalas, sakantis, kad ją nešiojantis vyrukas gali būti narcizas. Paradoksas, bet narcizų mėgstamas išskirtinumas realiai tai nuo barzdos visiškai pradingsta, nes barzdos būna vienodos ir per jas veidas pasidaro tiesiog neatpažįstamas.

Kartą per pasaulį nuskambėjo juokinga ir kartu labai iliustratyvi istorija, kai kažkoksai amerikonų technologinis mokslinis žurnalas paskelbė straipsnį apie tai, kaip visi hipsteriai atrodo visiškai panašūs, neatskiriami[1]. Straipsnis buvo susijęs su tyrimu, kuris parodė, kad daugybė visokių nonkonformistų kažkodėl pradeda rengtis ir atrodyti beveik vienodai. Iliustracijai buvo pakabinta kažkokio tai hipsterio nuotrauka, nusipirkta iš nuotraukų prekeivių.

Tai tada kažkoksai hipsteris atpažino save to žurnalo nuotraukoje ir tada pradėjo žurnalui grasinti, kad juos užbylinės už tai, kad jie jo nuotrauką panaudojo neteisėtai. Po kiek laiko paaiškėjo, kad nuotraukoje buvo visiškai kitas hipsteris, o dėl savo barzdos hipsteriai netgi patys savęs nesugeba nuo kitų atskirti[2].

Sakytume, kad vargu ar reikia geresnės iliustracijos tam madingų barzdų fenomenui.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.