Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Power Hit Radio

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Power Hit Radio dablogo.png
Kaip atrodė 2003-2012 metais.

Tiesiog - Paueris, mėgstama jaunimo radio stotis. Groja visokius Hitus, tik jiems suprantamus ir visiškai nusipeza su gariūniniu SMS pažinčių servisu. Nu dar ten laidelių visokių turi ir Internetą savo. Sakosi, kad daug krūtų DJ`ų ten dirba, bet kai kirie balseliai skamba kaip iš darželio... Nors, tiesą sakant gal kažkiek pasitaisė Laurynas Matonis bei Edgaras Kažuchovskis, bet apie kitus... nu sorry, nelabai...

Iš esmės Powr Hit Radio formatas baisingai sudigitalizuotas, kai visokie skirtukai ir džingliukai aiškiai iš kažkokios amerikoniškos radijų išsukinėjimo svetainės nu Kopypyzdinti, kad kiečiau skambėtų, tai čia šitaip kiekvienas penktokas mokėtų tokią radią pasiradyti!

Nu dar Power Hit Radio konkuruoja su ZipFM, nors iš to visiškai neaišku, kas patinka nūdienos paaugliams: SMS maratonai ar laisvo elgesio Si Si..

Power Hit Radio priklausė tokiam tinklui Viasat, tačiau dabar priklauso TV3.

Upd: Kadangi Paueris atsinaujino, tai ir džinglus pakeitė, tačiau kai kurie yra nukopipyzdinti iš tokio latviško StarFM radijo, kurs irgi priklauso TV3 tinklui. Tad čia dabar neaišku, kas ką kopipyzdina.

Plius, nuo 2012 metų Paueris netransliuoja tų SMS šūdų, o transliuoja dabar kas papuola:

  • Kažkokį A State of Trance (ASOT)
  • Sundu Show
  • Geimingo naujienas
  • Sporto naujienas
  • G Spot DJs ir taip toliau...

Vieni pirmųjų spamerių

Power Hit Radio, vos įsikūrusi ir niekam nežinoma, išsyk pagarsėjo, kaip vieni šlykščiausių spamerių, su savo botais įjunkę į tuomet vieną didžiausių pasaulyje IRC tinklų - Aitvaras. Tai visur buvo baninami, nes per visus kanalus su savo šlykščiais reklaminiais botais lakstydavo ir spamindavo apie savo radiją, dar ir IP adresus bei nikus vis keisdami, kad būtų sunkiau susekami.

Apie pauerio klausytojus: