Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Baltupių radijas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Baltupių radijas - tokia jau senokai egzistuojanti, bet per mažai transliuojanti radijo stotisBaltupių. Kadaise visai garsėjo tuo, kad leido gana juntamai visokios muzikos. Nors buvo girdima gana netoli, bet daugeliui visai patiko, kad visvien duodavo alternatyvių garsų radijo eteryje.

Šiais laikais transliuoja kai kuriomis dienomis po kokią gal valandą, tai dėl tokio sumažėjusio transliacijų laiko prarado didesnę dalį klausytojų, nes paprastai žmonės tingi reguliuotis imtuvus tokiem trumpiem ir nereguliariem laiko tarpam.

Įdomiausia gi dalis apie šitą radiją - kad ji yra transliuojama iš mokyklos, ir visas transliacijas ruošia ir daro mokiniai. Štai tas tai išties yra rimta ir ypatinga.

Taip kad linkime mokiniams praplėsti transliacijas, jų laiką, reguliarumą bei apimtis tiek smarkiai, kad stotis taptų nuolatine. Štai taip ir gausis žinomumas per Lietuvą, tūkstančiai klausytojų, o paskui, kiek pasistengus - dar ir reklamos pardavimai, o tada ir pinigai, ir sėkminga moksleivių karjera pramogų ir žiniasklaidos pasaulyje!