Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lotynų Amerika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lotynų Amerika - tai ta dalis Amerikos, kuri kalba ispanų kalba. Na, gal dar kartais ir portugalų kalba, bet dėl šito nesame taip tikri. Na, dar ir prancūzų kalba išties, nes ir ta kažkaip tenai žemyninė, ne kažkokia angliška. Bendrai tai jei tik Amerika ir katalikybė tenai - tai jau reiškia gal ir Lotynų Amerika.

Visame pasaulyje Lotynų Amerika garsėja savo visokiomis nežmoniškai didelėmis gaujomis, nevaldomu nusikalstamumu, narkobaronais, taip pat komunizmu, diktatūromis ir diktatoriais, visokiais perversmais, atsilikimu, žemomis kainomis, kokainu, religingumu, festivaliais, o taip pat besislapstančiais nuo teisingumo II Pasaulinio karo nusikaltėliais.


Lotynų Amerikos valstybės

Išties tai būtų beveik tas pats, kas ir Pietų Amerika, bet su visomis salomis bei Meksika, ir gal būt be kokios nors Brazilijos, nes toji ne visai tokia, nu ir dar su kažkokiomis kitomis mažesnėmis valstybėmis, kurios irgi tenai priskirtos kažkaip, šalia Meksikos esančios.

Tai čia pateikiame jums Lotynų Amerikos valstybių sąrašą, bet tik tų, kurios ispaniškai kalba, nes tiktai tos yra tikros: