Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Peru

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai ta svarbiausia Peru vietovė, dėl kurios žmonės į tenai ir keliauja

Peru - simbolinė, 32 milijonus gyventojų turinti šalis, valstybė, kur yra stebuklinė vieta, vadinama Nahui. Ir čia informuojame, kad tai ne keiksmažodis, o tikras tos vietos pavadinimas, taip kad čia prašome mūsų nesmerkti, nes mes tai žemėlapyje perskaitėm.

Gi internetuose Peru pavadinimas dėl tos vietovės tapo tikra mėme, kadangi kartais žmonės pasidrovi tiesiai ką nors pasiųsti EN, taip kad siunčia taip neapibrėžtinai pasakydami - "keliaukite į Peru, prašom".

Tai kurie nežino, ką tas pasakymas apie Peru reiškia, tai galvoja, kad jiems čia palinkėjo kokios nors geografinės kelionės, o kai supranta, kur buvo pasiųsti, tai labai nustemba ir įsižeidžia. Kartais netgi labiau įsižeidžia, nei už pasiuntimą į kokias nors Kalabybiškes.

Dar Peru yra žinoma dėl to, kad tenai yra kažkokios mistinės Naskos linijos, kurias nupaišė kažkokie ufonautai maždaug prieš 1500-2500 metų. Tai vis iš kažkur lenda kokie nors pasakotojai, kaip jokie žmonės tokių linijų nupaišyt esą negalėjo ir tai neįmanoma netgi šiais laikais ir taip toliau.

O dar Peru yra ežeras juokingu pavadinimu - Titikaka. Tai tame ežere gyvena kažkokia gentis, kuri po truputį sau kuriasi plaukiojančias salas iš kažkokių nendrių. Ir tos salos atrodo visai kaip normalios salos, su namais ant jų pastatytais ir taip toliau. Kaip sako, kadaise tos salos sudarė netgi tokį plaukiojantį miestą - Puną, bet jau dabar nesudaro.