Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Nahui

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Šitas štai kaimas yra ne koks nors KPŠ, o tikra vietovė

Nahui, neretai klaidingai užrašomas kaip Naxui, Nachui ar Naxuj - svarbus kažkoksai kaimas arba gal ir piskaimis, o gal ir šiaip koks nors ežeras, pelkė ar kokia kita apgyvendinta vieta, esanti Peru. Dėl savo pavadinimo tasai Nahui labai pagarsėjo pasaulyje, nes į tenai siunčia žmones milžiniškais kiekiais. Ir negana to, dėl to pavadinimo išties jau ėmė klestėti Peru turizmas, nes daugelis nori nuvykti į tą šalį ir susižinoti, į kur gi tiek daug žmonių jiems linkėjo nukeliaut.


Kiti su Nahui susiję dalykai

Senovės actekai savo mitologijoje aprašė, kad dabartinė žmonija gyvena penktąjį amžių, kuris vadinasi Nahui-Ollin, o prasidėjo jis nuo to, kad per eilinį kažkokį visos žmonijos sunaikinimą kažkoks actekų dievas Nanahuatlis išgelbėjo Žemę, kažkaip pasivertė į Saulę ir dar ten kažko pridarė, o tada visokie kiti dievai turėjo eiti į EN.

Dar kiti, kurie jokių mitologijų nežino, tai tiesiog šiaip paprastai painioja Nahui su Naxui. Bet mes čia nesiginčysim, nes tegul ir painioja, taip dar gražiau.

Dar viena religija apie Nahui

Gi buvo kažkokioje šventykloje garbinamas inkų dievukas Nahui, O didžiausias sutapimas yra, kad Nahui šventykla visai netoli miestelio Nahui buvo.


Dar kažkoks krepšinio briedas apie Nahui

Lietuvos krepšininkų dėka, nuo 2012 ten gyvena ragana Bliatii, iki šiol žinoma (nežinoma). Visi Lietuvių krepšininkų nedraugai (draugai) turi gyventi su... Citata: "Nu Nahui Bliatii". Ypač "tovarisch" Kemzūra naudoja raganos vardą ir "užkeikia" Jos vardu nelabai pasižymėjusius "chlienus". "Nu" naudojamas, kad nereikėtų trenkti į snukį. Taipat irgi reikėtų naudoti - "Eiktu Nahui Bliatii", "Blatii Nahui Jobtaymatii" ir "Jobtavaimatii eiktu Bliatii". Tuo būdu irgi ne tuo, bet reikšmingai kažkada, iš turimai gyvenamos vietos, galėsime pirkti (pigiai) krepšio žaidėjus ir išsiūsit mentališkai betkada namo.


Nahui ar Naxui?

Daugelis klaidingai painioja tarimą ir rašybą, vietoje Nahui užrašydami, pavyzdžiui, Naxui ar dar ką nors panašaus, o kartais netgi užrašo tą žodį iš mažosios raidės, kas jau išvis prastai.

Turime jums priminti, kad netaisyklinga rašyba neturėtų būti toleruojama - tą jums bet kuris kalbainis pasakys. Ir negana to, tokie žodžiai, kaip naxui, nachui, nahuj, naxuj ir panašūs - tai netgi ne žodžiai, o išvis keiksmažodžiai!