Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Piskaimis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Austrija ypačiai pasižymi durnais pavadinimais, nes nieko gero daugiau nėra toje šalyje. Štai kad ir pavyzdžiui toksai vat piskaimis, užvadintas Rottenegg, kas išvertus reikštų tiesiog Rotten Egg, kitaip tariant, supuvęs kiaušinis.
Tai štai jums ir vėl ta pati Austrija, kur kitas piskaimis, užvadintas kaip Wank, kas išvertus reikštų smaukyti, kas aišku rodo kultūrą toje šalyje.

Piskaimis - tai tiesiog šiaip būtų kaimas, bet kai jau labai koks nors netikęs, tai vadinamas ypačiai kaip nors prastai. Tai aišku, ir Lietuva kai kokiais piskaimiais žymi, štai kad ir Bezdonys garsėja plačiai, beigi dar garsesni du kaimeliai - tai Pyzdališkės ir Kalabybiškės.

Vienok ir kitos pasaulio šalys kaimais visokiais pasižymi, štai kad ir kokia nors Didžioji Britanija garsėja anokiu kaimu, užvadintu kaip Vulveris, kas išties reikštų irgi kokį tais nepadorų organą, o Austrija turi netgi kaimą Fucking, katras yra vienintelė tos šalies įdomiausia vieta.


Vienintelis toksai vietovardis pasaulyje

Vienok čia nepralenkiama visgi būtų gal Lietuva, kur yra vienintelis toksai vietovardis pasaulyje, kaip Meškos šikna, bet tai netgi ne kaimas, o kažkokia ten pelkė ar kokie Nemakščiai. Tai netgi geriau, nei pagarsėjęs Nahui, esantis kažkur Peru.