Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Meksika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Meksika - kokia tai nelabai žinoma puslaukinė valstybė, kuri kadaise buvo beveik tokia pat didelė, kaip JAV, ale pralošė tai karą ir prarado pusę teritorijos. Bet tai buvo labai seniai, o dabar kaip kažkokie gandai sako, Meksikos sostinė Meksikas yra didžiausias pasaulio miestas, kuriame gyvena daugiau žmonių, nei kokiame nors Šanchajuje.

Meksika vienok garsėja pas mus savo Karlos Kastaneda knygomis, tekila, pejotu ir visokiais šlykščiais meksikietiškais serialais apie tai, kaip turtuoliai verkia, visokios marijos irgi verkia, visokios ten kitokios irgi verkia. Šlykščiu užtęstumu ir absoliučiu beprasmiškumu meksikietiški serialai tiek smarkiai lenkia kokią nors Santą Barbarą, kiek pastaroji lenkia filmus apie Rembo. Matyt būtent tokie nykūs filmai ir yra tikrosios Meksikos kultūros atspindys.

Kalba meksikiečiai kažkokia neaiškiai mutavusia ispanų kalba, nes jie patys nėra tikri ispanai, o greičiau kažkokie indėnų bei ispanų mišrūnai, iš senų vergovinės santvarkos laikų dar žinomi, kaip metisai ir šiaip tiesiog meksikiečiai. Vat tokių mažuma kur nors JAV būdavo persekiojama, ale kai Meksikoje tokių dauguma, tai jie tenai visad turėjo pilnas teises.

Gi dar Meksika yra labai toli, tad jų vidaus gyvenimas mums visiškai neįdomus, tiktai kartkartėmis atkeliauja iki Lietuvos kažkokie gandai, kad tenai kažkokios nusikaltėlių gaujos su kažkuo kariauja, platindamos heroiną, kokainą beigi marichuaną, o skurdo ir bado neapsikentę meksikiečiai tuntais nelegaliai bėga į JAV, kur juos gaudo ir šaudo visokie pasieniečiai, policininkai, Čakas Norisas ir kitokie reindžeriai.