Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Romas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Romas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Romas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Romas - gi kaip Lietuvių kalbos žodynas rašo - taigi nuo žodžio "romyti", kitaip tariant, išromytas arba iškastruotas. Tai taip ir pavyzdžiai pateikiami, kad romas - tai kastruotas bulius ar avinas, o daugiskaitoje gi romai - tai kastruoti gyvuliai.

Ir visai čia ne joks vardas ištiesgi, ir visai ne tauta kokia čigonų, o greičiau keiksmažodis gal...

Ir konotacijos dar visokios prisideda, pavyzdžiui, kad romas yra dar ir alkoholis, taip kad nuodai ir kažkoksai narkotikas. Taip kad labai jau keista būna, kai žmogus vadinasi vardu, kuris irgi Romas. Taip kad šitai reiškia, kad ne visos blogybės yra blogos, o būna ir išimčių.