Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Midus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Midus pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Midus būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Midus - tautinis lietuvių gėrimas. Pastatieji jį maukdavo tada kai dar nebuvo ištižę pirdžiai. Stebint iš istorinės perspektyvos galima aiškiai pastebėti koreliaciją tarp lietuvių išgeriamo midaus kiekio bei jų tautos galybės.

Šiais laikai midų geria tik LARP'eriai bei kiti lochai, mes gi irgi gertume, jei aišku tiktai prie anų prisiplakt pavyktų.

O šiaip jau midus nesunkiai pagaminamas ir namie, panašiai, kaip naminis alus ar koks vynas: tereikia medų ištirpinti šiokiame tokiame kiekyje virinto vandens, idant gautųsi smarkokai saldus skystimas, o tada aną užraugti mielėmis, gavęsis gėrimas nuostabiai aromatingas ir skanus. Gi tuo tarpu jei perkatės midų parduotuvėje, neužmirškite, kad tikras midus - tai kaip vynas, tad tėra vienintelė Stakliškėse verdama rūšis, katra yra tikras midus, tai ją atskirsit iš to, kad teturi kelioliką laipsnių, o visa kita - tai trauktinės ir likeriai kažkokie pas juos.