Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Čekija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Čekija - taigi ta šalis, kurios iki šiol nelabai supranta tūlas lietuvis, nes jo galvoje gi Čekija yra tas pats, kas ir Čekoslovakija, tik pavadinimas toksai žargoniškas, trumpesnis.

Istoriškai Čekija artima Lietuvai tuo, kad būtent ten buvo išrastos lietuviškos raidės, taip kad ir čekiški fontai Lietuvai puikiai tinka, nors kažkurios vienos raidės ir trūksta, gerai neatsimenam, kurios. Bet ne visų raidžių gi prireikia, taip kad jei reikia geresnių raidžių dizaineriams - tai imkite čekiškas ir naudokit!

O dar Čekija garsėja tuo, kad visi pr0n puslapiai pilni visokių nuotraukų ir filmų su čekiškom kūrvom, taip kad visas pasaulis įsivaizduoja, kad Čekija - tai ta šalis, kur net centrinėse Prahos gatvėse visi pisasi su kūrvomis ištisą parą, grupėmis smaukydami ant šaligatvių ir taip toliau. Vienok čia klastinga apgaulė, nes nuvažiavę turistai, kai pabando taip pasismaukyt, paskui turi visokių bėdų.

O dar istriškai Čekija garsi tuo, kad iš ten kilo Šveikas, nes jį parašė toksai šūdinas čekas komunistas, pavarde Hašekas, katras prieš tai Rusijoje garsėjo tuo, kad buvo lyg tai bolševikų korespondentu, o lyg tai komisaru, ir pats šaudydavo ištisas buržujų šeimas, su moterimis ir vaikais kartu. Bet užtai kad "Šveiko nuotykiai" buvo labai juokingi, tai pasaulis Hašekui už tai atleido, nors šiaip tai jis buvo tiesiog raudonas komunistinis šūdas.

Tai štai tokia visa Čekijos istorija.

Ai, dar turim pridėti, kad kažkokiais tai laikais buvo ir taip, kad Čekija buvo vasalė Lietuvos, taip kad buvusi Lietuvos teritorija kaip sakant. Didelė buvo ta Lietuvos Imperija.